Łukasz Szewczyk10.01.2017 (12:06)4 komentarze

Nowości w sieci JAMBOX. Wśród nich m.in. Polsat Sport Fight HD, 2x2 i e-sport HD

JAMBOX, interaktywna telewizja cyfrowa, należąca do spółki SGT, dostawcy usług telewizyjnych dla ISP, nowy rok rozpoczyna powiększeniem oferty o nowe kanały telewizyjne, w tym m.in. 2x2 HD, Polsat Sport Fight HD czy też e-sport HD.
Jambox
Między Świętami a Nowym Rokiem abonenci telewizji Jambox zyskali wersję HD programu BBC Lifestyle. Ponadto kanał Polsat Sport Fight HD zastąpił Orange Sport, a Super Polsat - CBS Drama. Usunięte kanały zakończyły nadawanie z dniem 31 grudnia 2016 roku. Z oferty usunięty został ponadto kanał Medical Channel - spółka jego nadawcy jest obecnie w likwidacji.
Rozszerzeniu za to uległa oferta dla najmłodszych. Kanał 2x2 HD uzupełnił bowiem pakiet tematyczny Więcej Bajek. Zgodnie z zapowiedzią nadawcy, kanał będzie obfitował w niewidziane wcześniej w Polsce animacje, dawno nieemitowane klasyki, teledyski i programy o grach wideo.

Miłośnicy e-sportu mogą z kolei śledzić już rozgrywki e-sportowe oraz materiały pochodzące z gier wideo, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę na kanale e-sport HD.

Ponadto niebawem w ofercie telewizji jako całkiem nowy, dodatkowy kanał pojawi się Polsat Sport News HD, a TVN Meteo Active zmienił się w HGTV - Home & Garden TV, najpopularniejszy amerykański kanał lifestyle'owy.

- To dopiero początek programowych (i nie tylko) zmian. Rozpoczynamy 2017 rok z nowymi planami, postanowieniami i pomysłami, ale także z ciekawością telewizyjnej rzeczywistości - mówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT S.A., operatora telewizji Jambox.

Pakiety dodatkowe, m.in. takie jak Więcej Bajek mogą zostać dokupione do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia można dokonać bezpośrednio z pilota, w dowolnym czasie, bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Usługi telewizyjne pod marką Jambox są oferowane w ramach oferty "IPTV dla ISP" przez SGT S.A. i Interaktywny Dom. Spółka współpracuje z lokalnymi operatorami Internetu, zainteresowanymi świadczeniem usług w technologii IPTV w swoich sieciach.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A kiedy 2x2 HD i Polsat Sport Fight HD w UPC ??
 7  
dziwne że w jambox jeszcze nie mają Eleven Extra ...
 1  
sovva
Ten kanał włączyli jakoś przed sylwestrem. Ja go mam:)
 0  
PSF HD to powtórki powtórek !!!
 3