Łukasz Szewczyk10.01.2017 (14:57)135 komentarzy

Dorota Warakomska nową prowadzącą czwartkowe poranki w Radiu TOK FM

Dorota Warakomska dołączyła do grona prowadzących audycji "Poranek Radia TOK FM". Dziennikarka, od 12 stycznia 2017 roku, będzie gospodynią czwartkowym wydań porannych audycji stacji.
Dorota Warakomska / Fot. materiały prasowe
- Moja działalność społeczna będzie także moją misją na antenie Radia TOK FM. Przez pryzmat spraw kobiet będę starała się pokazywać politykę, gospodarkę, kulturę i tematy społeczne. Moja druga pasja to Ameryka, ale w studiu TOK FM będę unikała wolnej amerykanki - mówi Dorota Warakomska.
Dorota Warakomska jest dziennikarką, pisarką i działaczką społeczną. W latach 1991-2006 była związana zawodowo z Telewizją Polską. Przez 4 lata była stałą korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych, a także prezenterką programów informacyjnych Wiadomości i Panorama. Pełniła również funkcję wicedyrektorki w TVP1 odpowiedzialnej za informacje i publicystykę. Jest autorką wydanej w 2012 r. książki pt. "Droga 66" oraz współautorką "Ostatniej wyspy komunizmu. Jan Paweł II na Kubie" wydanej w 1998 r. Obecnie w przygotowaniu jest jej druga książka poświęcona Stanom Zjednoczonym.
Dziennikarka jest również prezeską stowarzyszenia "Kongres kobiet".

Z Radiem TOK FM jest związana od 2016 r., kiedy jako specjalna wysłanniczka stacji relacjonowała kampanię wyborczą i wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Mikrofon TOK FM / Fot. TOK FM
"Poranek Radia TOK FM" to nadawania od poniedziałku do piątku między 7 a 9 audycja publicystyczna, której gospodarzami są znani dziennikarze: Dominika Wielowieyska (poniedziałki), Jan Wróbel (wtorki), Piotr Kraśko (środy), Dorota Warakomska (Czwartki), Jacek Żakowski (piątki). Tematy poruszane w Poranku to najważniejsze aktualne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturalne z kraju i ze świata. Gospodarze programu rozmawiają o nich z politykami, ekspertami, publicystami ze wszystkich najważniejszych mediów w Polsce.

Komentarze (1 - 10 z 135)

Ło matko :D Ale tu za moment piśki zabulgotają :D Chwilowo zajęte sąminusowaniem innego wątku ale zaraz tu będą z błędami ortograficznymi pisać :D :D :D
 15  
Dokładnie, jeden pisiaczek misiaczek, minusuje na potęgę i polemizuje w wyjątkowo inteligentny sposób inny wątek.
Ciekawe czy nasz przyjaciel @johnyBeeee skrytykuje swoich za multikonta, zmianę nicków, zmianę adresów IP ;)
Biedactwa nie nadążają minusować tamtego wątku, bo ciągle coś im dopisuję :P
 11  
"Zadłużenie Polski przekroczyło bilion złotych; trzeba wpisać do konstytucji zakaz zadłużania państwa" - oświadczył we wtorek wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15)."

A to to jest bilion o którym PIS mówił w kampanii !!! ;)
 10  
@malorozsądny
A czy ten artykuł jest o bilionie zadłużenia ? Do czego ten komentarz ? Artykuł trzeba przeczytać - zrozumieć - a dopiero potem sensownie komentować !
 18  
[quote|873949=rozsądny]"Zadłużenie Polski przekroczyło bilion złotych; trzeba wpisać do konstytucji zakaz zadłużania państwa" - oświadczył we wtorek wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15)."

Lwia część z tego długu to rządy Tuska.Nawet guru U.Nowocześnionych POkemonów Balcerowicz, krtyrykował Rostowskiego za "kreatywną księgowość". No bo chyba nie myślisz matołku,że ten dług to wina rocznych rządów Pisu? :)
 7  
Głuptasku pisiaczku misiaczku, ile było długu rok temu, ile jest po roku rządów PIS? Ile będzie po kolejnym roku rządów PIS, skoro deficyt budżetowy PIS rośnie? ;) Chyba mi nie chcesz powiedzieć że PO nadal zadłuża nasz kraj :P

Nic nie powiesz na temat multikont swoich popleczników z Nowogrodzkiej? Różne IP, różne nicki Ci nie przeszkadzają w ich wydaniu w minusowaniu i pisaniu bzdur? :) Jestem zawiedziony jakim jesteś hikrytOM :)
 12  
No ile, POpisz się? :) Fantasta z ciebie a do tego wróżbita, Nie potrafisz odpowiedzieć na kolejny z moich wpisów i zaczyna się wróżenie przysłowiowe wróżenie z fusów,byle tylko mieć ostatnie zdanie w temacie. Na temat wielonickowości znasz moje zdanie i ja tego zdania nie zmieniam - nie o plisy i minusy tu chodzi... liczy się zawartość,której brak w twoich wpisach, o wpisach tego debila @tati nie wspomnę,bo to to już jest internetowy plebs, który więcej pomaga pisowi niż im szkodzi ;D
 8  
JahnyB Ty jednak durnia tu z siebie robisz. Skoro pis eozdaje a nie zarabia to xhyba dobrze to nie wrozy? Wez przestan idioto czarowac.
 13  
ooo...ciota kalesonyB przemówiła :D Co am ciociu ? nicki zmieniamy ??? Za mało płacą piśki ?? :D :D :D
 9  
Posłuchajcie gamonie. Każdy rząd zadłuża. Na świecie jest niewiele państw bez długu publicznego. Chodzi o skalę zadłużania, a ta była największa podczas 8 lat rządu Tuska i to w czasie największego prosperity. Zielonych wysp, i takich tam bajeczek, które łykaliście jak pelikany upsss poprawka, lemingi ;D Czytać,czytać i jeszcze raz czytać,by kształcić te puste łby.
 9