Łukasz Szewczyk10.01.2017 (19:59)brak komentarzy

Motowizja łączy modę i motoryzację w nowym programie "Auto na wybiegu"

Moda, elegancja styl, savoir-vivre, ale zawsze w kontekście motoryzacji. Na antenie telewizji Motowizja debiutuje nowy program "Auto na wybiegu".
"Auto na wybiegu" na antenie Motowizji / Fot. Anna Kubisz
Świat mody i motoryzacji przybliżać będą: prowadzący program - pochłonięty motoryzacyjną pasją dziennikarz - Aleksander Ostry Ostrowski (znany m.in. z programów Motowizji i Antyradia), a także zaproszeni przez niego do współpracy: stylista i bloger modowy Ireneusz Korzeniewski (styleman.blog.pl), Karolina Pilarczyk - znana jako Królowa Polskiego Driftu (posiadająca licencję King of Europe, King of Asia oraz Polskiej Federacji Driftingu), projektant i stylista Bjorn Svenson oraz prezenterka telewizyjna i blogerka - Eliza Gwiazda.
- "Auto na wybiegu" to jedyny taki format łączący modę i motoryzację. Prowadzący nie będą zajmować się kwestiami technicznymi samochodów tylko stylem, elegancją i modą. Odwiedzą najważniejsze wydarzenia zarówno motoryzacyjne jak i modowe. Nie tylko pasjonaci aut będą zaskoczeni, jak wielu rzeczy nie wiedzieli. To absolutnie przełomowy program, który z ciekawością obejrzą również kobiety - mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor kanału Motowizja.

"Auto na wybiegu" na antenie Motowizji / Fot. Anna Kubisz
Samochody od dawna nie są już tylko zwykłym środkiem transportu. Wybierając auto staramy się dopasować je do własnego stylu, osobowości, potrzeb. Często samochód, zwłaszcza dla kobiet musi być nie tylko funkcjonalny, ale i atrakcyjnie wyglądać (ten słynny wybór koloru). Jak się okazuje w świecie motoryzacji także zwraca się uwagę na to jaki strój założyć do danego modelu auta. Najnowsze trendy ze światowych wybiegów łączą się z trendami motoryzacyjnymi, a producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek motoryzacyjnych perełek, które ucieszą oko zarówno męskie jak i kobiece. "Auto na wybiegu" da widzom inne spojrzenie na świat motoryzacji, niesłusznie uważany jedynie za domenę mężczyzn.

Premiera programu "Auto na wybiegu" w niedzielę - 15 stycznia 2017 roku o godz. 12.40 w Motowizji.