Łukasz Szewczyk11.01.2017 (17:57)brak komentarzy

Łyko zagra na żywo w radiowej Czwórce

W piątek (13 stycznia 2017 roku) w Studiu Radiowej Czwórki wystąpi zespół Łyko. Koncertu będzie można posłuchać nie tylko w audycji "Będzie głośno", ale także obejrzeć w internecie.
Zespół Łyko
Zespół Łyko powstał w Trójmieście w kwietniu 2013 roku (do października 2016 grał pod nazwą yell_O!). Po wcześniejszych eksperymentach z nieco mocniejszą stylistyką, Ola, Bartosz, Filip i Łukasz postanowili podążać za nowymi inspiracjami, krążącymi wokół nowoczesnej sceny alternatywnej, pamiętając jednak o swoich rock'n'rollowych korzeniach. Efektem tej decyzji oraz licznych prób jest tworzący nastrojowe piosenki ozdobione autorskimi tekstami zespół Łyko. Po wydaniu EP-ki oraz koncertowego albumu nagranego w Radiu Gdańsk, grupa intensywnie pracuje nad swoją pierwszą płytą. W lipcu 2016 r. formacja wystąpiła na Open'er Festival w Gdyni oraz otrzymała nagrodę Grand Prix podczas festiwalu Naturalnie Mazury w Węgorzewie.
Łyko w Studiu Czwórki 13 stycznia o godzinie 18.00 w audycji "Będzie głośno". Koncert do wysłuchania koncertu na antenie i obejrzenia na stronie czworka.online oraz na Czwórkowym Facebooku.

Wejściówki na koncert można zdobyć na Facebooku i na antenie Czwórki.