Łukasz Szewczyk11.01.2017 (18:28)19

Enej, Big Cyc, Bednarek, Lao Che, Acid Drinkers, Hunter, Happysad, Urszula - koncert WOŚP na żywo na YouTube

Wielki, finałowy koncert przed Pałacem Kultury i Nauki stał się już tradycją warszawskiego grania podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncert na żywo będzie można oglądać w internecie. Kto na scenie?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

Jak Ci ktoś pluje w twarz, to chyba normalne że się bronisz, a nie dajesz się policzkować, a świnie plują Owsiakowi w twarz odkąd pamiętam.
 0  
Jak Ci ktoś pluje w twarz, to chyba normalne że się bronisz, a nie dajesz się policzkować, a świnie plują Owsiakowi w twarz odkąd pamiętam.
no popatrz... wypisz wymaluj moja historia z tej strony ;D
 0  
Wypisz wymaluj głąbie Ty tu przyszedłeś w jednym celu, uprawiać politykę.
 0  
Nie :) Trafiłem na tą stronę po nieszczęsnej fuzji Cyfry z .N. I miałem to nieszczęście,że pewnego poranka podkusiło mnie by wypowiedzieć się w temacie politycznym ;( Jaki był finał,chyba wiesz "głąb" "pisior" itp itd, A ja lubię wyzwanie, więc zostałem.. i tak poznałem ciebie, mój ty mały głupiutki PrOsiaczku.
 0  
Twoje wyzwania to 1,5zł za wpis. Trzeba więcej komentować po co tu jesteś głąbie?
 0  
A i żeby być precyzyjnym "głąb" to ja pierwszy od Ciebie przeczytałem pod swoim adresem. Oczywiście Ty jesteś poszkodowany, a jakże by inaczej ;) Wręcz aniołek.
 0  
Który to już raz zarzucasz mi,że piszę za kasę? Mierzysz mnie swoją miarą wartości,moralności i wychodzą ci takie farfocle :) Z resztą - chyba w tym pisaniu za kasę chodzi o coś innego, tak mi się wydaje? I chyba nie na takich portaliczkach ja media2? Nie wiem, może się mylę?

Co do twojego drugiego wypierdu, to może napisałem prawdę,gdy bluzgałeś pod innym nickiem ciamajdo :) Tyle tego masz,że już ci się we łbie pochachmęciło i nie wiesz gdzie,kiedy, i z którego konta do mnie pisałeś ;D
 0  
Który to już raz zarzucasz mi,że piszę z różnych nicków? Mierzysz mnie swoją miarą wartości,moralności i wychodzą ci takie farfocle :)
 0  
Dla znakomitej większości polskich obywateli i osób legalnie przebywających na tery- torium RP uczestnictwo w społecznym systemie ubezpieczeń zdrowotnych jest obowiązkowe !!!
Jurek wstawia sprzęt do Szpitali i to jest tylko promil tego co potrzeba !!!!!
Biznesmen z niego niesamowity !
i te brak w pamięci w sądzie w Złotoryii nie pamiętał biedaczek
NIE pamięta, czy jest prezesem SPÓŁKI „Złotego MILIONA przepraszam Melona :)
 1