Łukasz Szewczyk17.01.2017 (13:03)brak komentarzy

Konrad Gaca wraca do TVP2. Rusza 4 edycja serii "Odchudzanie na śniadanie"

Od 18 stycznia 2017 roku, w każdą środę Konrad Gaca będzie przekazywał widzom "Pytania na śniadanie" (TVP2) porady związane z odchudzaniem i zdrową dietą. Ekspert twierdzi, że cykl "Odchudzanie na śniadanie" jest dla niego ważny, może bowiem dzięki niemu motywować ogromną liczbę Polaków. Konrad Gaca planuje także wydanie kolejnej książki.
W 2016 roku Konrad Gaca otworzył trzy nowe ośrodki Gaca Centrum: w Poznaniu, Gdańsku oraz na warszawskiej Woli. W 2017 roku ekspert ds. leczenia otyłości nie planuje kolejnych dużych inwestycji, z wyjątkiem ośrodka w Katowicach, który zacznie przyjmować pacjentów jeszcze w styczniu. Konrad Gaca nie ukrywa, że z niecierpliwością czekał na ten moment, wśród jego pacjentów jest bowiem wiele osób ze Śląska.
- Miałem tam też kiedyś wykład, na którym było prawie tysiąc osób i to było genialne, naprawdę fantastyczne spotkanie, więc myślę, że to jest taki dosyć ważny moment - mówi ekspert agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

18 stycznia natomiast Konrad Gaca wróci do odchudzania Polaków na antenie TVP2. Tego dnia premierę będzie miała 4. edycja cyklu "Odchudzanie na śniadanie", w którym ekspert dzielić się będzie poradami odnośnie treningu i zdrowej diety. Będzie również zapraszał gości, którym pomaga w walce z nadwagą lub otyłością. Przez cały czas trwania programu, aż do godz. 10.40, Gaca będzie również dyżurował przy telefonie, aby odpowiedzieć na pytania telewidzów. Cykl będzie emitowany w każdą środę w ramach porannego pasma TVP2.

- To jest dla mnie niezwykle ważne w porannym paśmie "Pytanie na śniadanie" ze względu na to, że tam mogę przekazywać sporo wiedzy widzom, motywować, pokazywać w tym momencie, że otyłości nie ma się co wstydzić, tylko ona motywuje - mówi Konrad Gaca.

Dzień później ukaże się zerowy numer kwartalnika "Możesz wszystko", którego redaktorem naczelnym został Konrad Gaca. Ekspert twierdzi, że będzie to czasopismo, które w rzetelny sposób traktować będzie problem otyłości, odchudzania i zdrowego odżywiania. Czytelnicy znajdą tam wiele zaleceń treningowych i żywieniowych, gotowe przepisy na zdrowe dania oraz artykuły motywujące ich do działania. Konrad Gaca myśli także nad kolejną książką.

- Bardzo mocno interesuję się problemem otyłości wśród dzieci i na ten moment może tyle powiem. To jest przerażające, że mamy najbardziej otyłych 11-latków w Europie i coś trzeba z tym zrobić - mówi ekspert.

Ostatnia książka Konrada Gacy zatytułowana "Obudź w sobie wojownika", ukazała się w październiku 2016 roku. Jest to rodzaj poradnika, w którym autor dzieli się z czytelnikami autorską metodą motywacji. Opowiada również o własnych, często niełatwych, przeżyciach i doświadczeniach, przekonując, że warto walczyć o swoje cele i marzenia.
Newseria

Polecamy