Łukasz Szewczyk23.01.2017 (12:21)3 komentarze

"Idol" w Polsacie od połowy lutego. Emisja w środy

To będzie jeden z ciekawszych powrotów telewizyjnej wiosny 2017 roku. Premierowe odcinki "Idola" na antenie telewizji Polsat będzie można oglądać w środowe wieczory.
Wielki powrót programu "Idol" na antenę telewizji Polsat zaplanowano na 15 lutego 2016 roku. Muzyczne talent-show będzie można oglądać w środy o godzinie 20.00.
Przypomnijmy, że w piątej polskiej edycji "Idola" za jurorskim stołem zasiądą Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz oraz Wojtek Łuszczykiewicz. Program ponownie poprowadzi Maciej Rock.

Przypomnijmy, że "Idol" zadebiutował w październiku 2001 roku na antenie brytyjskiej ITV, bijąc rekordy popularności i oglądalności. Pomysłodawcą formatu był producent telewizyjny i manager muzyczny gwiazd (m.in.: Victorii i Davida Beckhamów, Spice Girls, czy Annie Lennox) - Simon Fuller. Ostatecznie prawa do programu zakupiły telewizje w ponad 100 krajach na świecie, m.in.: USA, Kanada, Francja, Niemcy, Holandia, Czechy, Słowacja, Australia czy RPA, jednak to właśnie Polsat jako pierwszy zdecydował się na ten krok.

Komentarze (1 - 3 z 3)

No i to jest coś, na co sporo ludzi czeka. Wielu ludzi praktycznie wychowało się na pierwotnym Idolu i dlatego są bardzo duże oczekiwania na tę najnowszą odsłonę. Ale liczę że Polsat da radę i zrobi bardzo dobry show, w pełni nawiązując do pierwotnego sukcesu.
 0  
Już się nie mogę doczekać! Kiedyś mój ulubiony program :) Mam nadzieję, że nowa edycja będzie równie udana.
 0  
Nie ma kuby wojewódzkiego w jury wiec odpuszczam.
Czuje nude!
 2