Łukasz Szewczyk24.01.2017 (15:03)3 komentarze

"Misja pies". Joanna Krupa w nowym programie TVN pomoże wychowywać niesforne psy

Wiosną 2017 roku popularna modelka i miłośnika zwierząt Joanna Krupa, na antenie TVN poprowadzi nowy program - "Misja pies".
Joanna Krupa / Fot. TVN
Joanna Krupa / Fot. TVN
Przyjaźń człowieka i psa to jedna z najpiękniejszych, bezinteresownych relacji na świecie. Czworonogi to członkowie rodziny. Jednak trzeba pamiętać, że wymagają one nie tylko dużo miłości, ale też odpowiedzialności i świadomości właścicieli, którzy decydują się spędzić z nimi życie. Ich język i potrzeby nie zawsze są dla nas zrozumiałe. Co zrobić, żeby te dwa światy - ludzki i psi - doskonale się zgrały?

Odpowiedzi poszuka najbardziej zakochana w zwierzętach gwiazda - Joanna Krupa. W nowym programie TVN "Misja pies" wraz z psim behawiorystą, pomoże wychować niesfornego pupila oraz znaleźć idealnego psa dla rodzin gotowych na zwierzęcy obowiązek. Specjaliści w tej dziedzinie dołożą wszelkich starań, by relacje pupili i właścicieli były pełne harmonii i szczęścia, nawet jeżeli czasem dochodzi między nimi do głośnego szczekania. Poznamy język czworonogów, ich naturę, potrzeby, a także wymagania.
Kamery TVN odwiedzą bohaterów w ich domach i będą towarzyszyć zarówno w trudnych, jak i pięknych chwilach. Poznamy zaskakujące i przepełnione emocjami, wzruszające historie psów oraz ich właścicieli - tych przyszłych i obecnych.

Premierę programu "Misja pies" telewizja TVN zaplanowała na marzec 2017 roku. O dokładnej dacie premiery nadawca poinformuje w terminie późniejszym.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Dżoanna daj sobie już spokój - wracaj do stanów.
I nie rozbiera się już publiczne.
 5  
Suczka będzie oswajać pieski.
 3  
"Misja pies". Joanna Krupa
==========
No tak...zeszła na psy ;)
 2