Łukasz Szewczyk26.01.2017 (14:14)2 komentarze

Widz skomentuje na żywo mecz Bundesligi w Eurosporcie 2

Starcie Schalke 04 z Eintrachtem Frankfurt rozpocznie 18. kolejkę Bundesligi w Eurosporcie 2. Podczas transmisji widzowie usłyszą na antenie Mateusza Juzę - zwycięzcę konkursu "Komentarz ma moc!". W nagrodę laureat spełni swoje marzenie i wraz z ekspertem Bundesligi skomentuje mecz na żywo.
Mateusz Juza - kadr z filmu Komentarz ma moc!
Konkurs "Komentarz ma moc!", który w listopadzie zorganizował Eurosport, był dla kibiców piłki nożnej szansą wykazania się umiejętnościami komentatorskimi i w ramach nagrody głównej - zaistnienia na antenach Eurosportu. Podczas 16 dni trwania akcji swoje zgłoszenia z nagranym komentarzem zdecydowało się opublikować ponad tysiąc uczestników. W ścisłym finale, do którego zakwalifikowały się cztery osoby, trzeba było sprawdzić się w wielu wymagających zadaniach. Ćwiczenia poprawiające dykcję, szukanie informacji o drużynach i piłkarzach, poprawna wymowa zagranicznych nazwisk czy wreszcie komentowanie w profesjonalnych warunkach - to niektóre wyzwania, z którymi musieli poradzić sobie finaliści. Najlepszy okazał się Mateusz Juza, którego wybrali piłkarscy eksperci Eurosportu - Radosław Gilewicz, Tomasz Lach i Rafał Sak.
- Dzięki wygranej mogę zrealizować jedno z moich marzeń, czyli skomentować mecz piłki nożnej w telewizji. Jest to ogromne wyróżnienie, ale również ciekawa okazja do zaprezentowania się przed większym gronem kibiców, którzy są bardzo wymagający. Dlatego postaram się dobrze przygotować i z powodzeniem rozpocząć swoją przygodę z mikrofonem - powiedział zwycięzca konkursu.

Mateusz Juza będzie komentował mecz Schalke - Eintracht wraz z Tomaszem Lachem. Początek spotkania w najbliższy piątek, 27 stycznia 2017 roku o godz. 20:30. Wcześniej, od godz. 20:00, kibice zobaczą zapowiedź 18. kolejki Bundesligi oraz materiał pokazujący kulisy wielkiego finału konkursu "Komentarz ma moc!".

Komentarze (1 - 2 z 2)

Będzie napewno lepszy od pana H a najlepiej dać możliwość oglądania meczy bez komentarza
 2  
Oglądałem i słuchałem komentarza tego chłopaka. Mega pozytywne wrażenie zrobił na mnie. Sto razy lepszy niż te dziadki eurosportu którzy komentują po polsku.
 3