Łukasz Szewczyk30.01.2017 (18:25)brak komentarzy

Onet z nowym serwisem dla graczy - GamePlanet

Ruszył nowy serwis gamingowy grupy Onet-RAS Polska. Teraz w jednym miejscu można znaleźć materiały dostępne do tej pory dla użytkowników stron gryonline.onet.pl, nk.pl oraz Komputer Świat. Portal będzie uzupełniany o materiały wideo oraz treści redakcyjne związane z grami.
Onet z nowym serwisem dla graczy - GamePlanet
Nowy serwis GamePlanet (gameplanet.onet.pl) to miejsce, w którym na graczy czekają nie tylko darmowe gry mobilne i na przeglądarkę, ale także specjalny dział ze stale aktualizowanymi okazjami i promocjami - również z ekskluzywnymi ofertami dla użytkowników GamePlanet. Na stronie dostępne będą także treści wideo produkowane przez Onet, streaming live oraz materiały od youtuberów.
Przejrzysty i nowoczesny projekt strony gwarantuje użytkownikom szybki i bezpieczny dostęp do ulubionych gier na telefonie, tablecie i przez przeglądarkę. Dzięki poszerzeniu oferty o gry dostępne do tej pory na stronie nk.pl, serwis umożliwia łatwy dostęp także do gier społecznościowych.

- GamePlanet to kolejny krok w strategii rozwoju biznesu gamingowego. Budujemy jeden, wyraźny, nowoczesny brand gamingowy dla Grupy Onet-RASP w Polsce oraz dla naszej Grupy w Europie Środkowo-Wschodniej. Gracze na GamePlanet znajdą ponad 200 gier w modelu freemium, skupione w jednym miejscu materiały o promocjach, bonusach w grach, lifestylowe treści o grach i trendach w branży gier. Wszystkich graczy zaskoczymy wkrótce innowacyjnymi funkcjonalnościami - mówi Patrycja Rodzińska-Szary, szef biznesu gamingowego w Grupie Onet-RASP.

Serwis ma szeroką ofertę darmowych gier dla użytkowników z każdego przedziału wiekowego, jak też entuzjastów grania na smartfonach czy w przeglądarce. W portfolio gier znajdziemy m.in. World of Warships, Goodgames Empire, Wiejskie Życie, Cut the Rope, League of Angels 2 oraz NCIS Hidden Crimes.