Łukasz Szewczyk30.01.2017 (18:30)1 komentarz

Nowy sezon "Ugotowanych" z nowych miejsc Polski

W dwunastej serii kulinarnego reality-show "Ugotowani", wiosną na antenie TVN, zabraknie ciekawych autorskich przepisów i niestandardowych pomysłów. Będą znane potrawy w zupełnie nowych odsłonach, wielkie kulinarne sukcesy i dyskusyjne dania.
Polska różnymi smakami stoi. Tym razem w ekipa "Ugotowanych" odwiedzi po raz pierwszy miejsca, w których jeszcze nie gościła. Wstąpimy do kuchni mieszkańców Kalisza oraz Płocka. Oprócz tego zajrzymy do garów w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Białymstoku. W każdym z odcinków miłośnicy jedzenia spotykają się przy jednym stole. Gotowi, by gotować i wygrać 5 tysięcy złotych. Tu każdy może sprawdzić nie tylko swój talent kulinarny, ale też umiejętności organizacyjne. Nagrodę otrzyma ten, komu uda się oczarować gości najlepszą autorską kolacją.
"Ugotowani" / Fot. TVN
"Ugotowani" / Fot. TVN
Na dobry początek nowego sezonu "Ugotowani" odwiedzą Kraków. Zmierzą się ze sobą: Kalina logistyk, która zarządza wysyłkami zamorskimi, a po pracy w ramach wolontariatu jest dogoterapeutką, Andrzej - importer torebek damskich, który prowadzi hurtownię, projektant ogrodów - Łukasz oraz Halina - pracownik działu HR w dużej międzynarodowej firmie. W tym odcinku dowiemy się czy wampirzy przysmak trafi w gusta uczestników, sprawdzimy czy pies potrafi posługiwać się sztućcami oraz kto wpadnie w trans.

Nowy sezon programu "Ugotowani" na antenie TVN w niedziele o godz. 18.00 (od 19 lutego 2017 roku).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Tego już się nie da oglądać. Chęć lansu za wszelką cenę... Brak umiejętności. W pewnym odcinku gotujacy podniósł produkty z podłogi i wrzucił na talerz bleee...
 4