Łukasz Szewczyk30.01.2017 (20:56)1 komentarz

Szostak, Maślak, Rylik, Sokołowska w nowej serii "Domów gwiazd" Domo+

Mister Polski, model i bloger Rafał Maślak, topowa reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska, malarka Joanna Sarapata, dziennikarka sportowa Karolina Szostak czy mistrzyni świata w boksie zawodowym i kick-boxingu Agnieszka Rylik - to tylko kilka z gwiazd, które zaproszą do swoich mieszkań widzów Domo+ w VI sezonie programu Omeny Mensah "Domy Gwiazd".
"Domy Gwiazd" / Fot. Domo+
"Domy Gwiazd" / Fot. Domo+
Supernowoczesne studio w jednym z warszawskich apartamentowców, ponad 200-metrowa posiadłość z tarasem rodem z wysp Morza Śródziemnego czy dom wypełniony unikalnymi arcydziełami i mnóstwem kolorów. Domo+ wspólnie z Omeną Mensah już po raz szósty zajrzy pod dachy osób znanych i lubianych. Gospodyni serii spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć widzom ich gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz.
"Domy Gwiazd" / Fot. Domo+
"Domy Gwiazd" / Fot. Domo+
- Jest całe białe i subtelne, ale jednocześnie bardzo ciepłe. A to dlatego, że cała przestrzeń i otoczenie, w którym na co dzień przebywam powinno tonować charakter i usposobienie mojej osoby - tak o swoich czterech kątach opowiada Agnieszka Rylik.

"Domy Gwiazd" / Fot. Domo+
"Domy Gwiazd" / Fot. Domo+
- Dom, który zrobili sobie moi rodzice jest takim typowym, fajnym i ciepłym domem, gdzie wszystko jest drewniane. Tutaj jest zupełnie inaczej. Jest miejsko, estetycznie i praktycznie - mówi Rafał Maślak o swojej kuchni.

"Domy Gwiazd" / Fot. Domo+
"Domy Gwiazd" / Fot. Domo+
O tym, w jaki sposób osoby znane z pierwszych stron gazet opowiadają o otoczeniu, w którym chowają się przed blaskiem fleszy widzowie będą mogli dowiedzieć się w każdą niedzielę, od 5 lutego o godz. 17:00, tylko na antenie Domo+.

Szósta seria "Domów Gwiazd" na antenie Domo+ w niedziele o godz. 17.00 (od 6 lutego 2017 roku).

Komentarze (1 - 1 z 1)

To bardzo fajnie tylko tyle, że to już nie nowość , bo pierwsze trzy odcinki szóstej serii już były po świętach.
 0