Łukasz Szewczyk01.02.2017 (11:52)4 komentarze

Wiosna w TVN Turbo z 8 nowościami i sprawdzonymi hitami

Od początku swego istnienia TVN Turbo stawiało na rodzime produkcje, tworzone przez ekspertów, które osadzone były w bliskiej dla widzów rzeczywistości. Na wiosną 2017 roku stacja przygotowała 8 nowych programów.
Wiosna w TVN Turbo z 8 nowościami i sprawdzonymi hitami
Pierwsza z wiosennych nowości to "Wyburzacze" (środa godz. 22.15, od 1 marca). W tym programie kamera będzie towarzyszyła kilku ekipom zawodowych burzycieli podczas ich codziennej, ale jednak niezwykłej pracy. Tytułowi "Wyburzacze" podejmą się arcytrudnych rozbiórek, zarówno małych, jak i tych ogromnych obiektów.
Garaż to nie tylko schronienie dla samochodu, ale też męska jaskinia ociekająca testosteronem. Niestety nasze garaże z reguły są zagracone i wszystko na marzeniach się kończy. Brakuje w nich miejsca, funkcjonalnych rozwiązań i ciężko cokolwiek znaleźć. Takie problemy, w programie "Garaż marzeń" (sobota godz. 11.30, od 4 marca) rozwiąże architekt - Krzysztof Miruć. Pokaże jak łatwo i tanio można przeobrazić brudne i zagracone przestrzenie w prawdziwe męskie azyle.

Bohaterami nowego cyklu "Zawodowi handlarze" (wtorek godz. 22.15, od 28 lutego) będą pracownicy jednego z większych komisów samochodowych w Łodzi. To miejsce, przez które codziennie przewija się tłum klientów i w którym każdego miesiąca sprzedaje się kilkadziesiąt samochodów. Ten program to prawdziwe historie właścicieli i pracowników firm handlujących samochodami. Tutaj toczy się gra o prawdziwego klienta i realną kasę.

Podskoki Sabriny w basenie, kolekcja obrazków z gum Turbo, Terminator kontra Robocop. Fiat 126p. królem polskich dróg. Witajcie w latach osiemdziesiątych! TVN Turbo w nowej serii "Najlepsze samochody lat 80." (sobota godz. 13.45, od 4 marca) zabierze widzów w prawdziwy powrót do aut przeszłości.

Kolejna propozycja to "Najszybsze pojazdy świata: rekordy prędkości" (niedziela godz. 10.30, od 12 marca). W tym dokumencie TVN Turbo pokaże jak szybko ucieka świat
za szybą najszybszych maszyn, jakie skonstruował i którymi jechał człowiek.

Ciekawie zapowiada się "Powrót do Czarnobyla" (niedziela godz. 10.30, od 19 marca). Jacek Podemski wraz z ekipą TVN Turbo powraca do Czarnobyla. Będą świadkami nowego etapu w historii tego miejsca.

Jak Polska długa i szeroka, tak mnożą się nietrafione inwestycje, chybione pomysły, dziwne projekty. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. Większość z nich finansowanych jest z naszych portfeli. Tropiciele absurdów Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski, znów wyruszają na łowy w nowym programie "Polskie absurdy" (maj 2017).

Listę wiosennych nowości kończy seria "Megatransporty: Najcięższy ładunek" (maj 2017). Jedna z ekip hitu "Megatransporty" podjęła się niezwykle trudnego zadania - mają przetransportować reaktor w ekstremalnie trudnych warunkach.

Oprócz tego powracają kultowe produkcje takie jak: "Automaniak", "Samochód marzeń: kup i zrób", "Zakup kontrolowany", "Nowy gadżet". Z nową porcją przygód pojawią się bracia Collins ("Odjazdowe bryki braci Collins") oraz niesztampowy duet składający się z policjanta i byłego przestępcy ("Złodzieje"). To tylko niektóre z produkcji, które znajdą się w nowej ramówce TVN Turbo.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A wojny samochodowe????
 1  
Ja się pytam A GDZIE TURBOKAMERA :(((((((((
 1  
Dokumentów na temat Czarnobyla widziałem już kilka. Ale prawdę mówiąc ten przygotowany przez TVN Turbo był według mnie najlepszy. Mam nadzieję, że "powrót do Czarnobyla" będzie równie dobry.
 1  
A "Rodacy w akcji".....
 1