Łukasz Szewczyk06.02.2017 (11:56)13 komentarzy

"Szkoła", "Ukryta prawda", "Szpital" - nowe sezony wracają do TVN

TVN rozpoczyna telewizyjną wiosnę. Od poniedziałku (6 lutego 2017 roku) stacja rozpoczyna emisje nowych sezonów codziennych serii "Szkoła", "Ukryta prawda" oraz "Szpital".
"Szkoła"
Codzienne, premierowe pasmo serialowe TVN będzie rozpoczynała "Szkoła" (od poniedziałku do piątku o godz. 15.30). Wiosna przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów serialu. Serce Arka zdobędzie Ala, nowa i atrakcyjna dziewczyna, która dołączy do licealistów. To właśnie dla niej dotychczasowy łamacz szkolnych serc postanowi zmienić swoje życie. Po raz pierwszy Arek będzie chciał stworzyć poważny związek, oparty na uczuciu i wierności. Licealiści zmierzą się także z poważnymi sprawami, jak niespodziewana ciąża, poszukiwanie swojej orientacji seksualnej czy ciężką chorobą jednej z uczennic. Pojawią się pierwsze marzenia o wielkiej karierze oraz sukcesie. Do ostrej rywalizacji dojdzie pomiędzy zakochanymi w sobie uczniami - Jadzią Stefaniak i Błażejem Sobalskim. Zazdrosna dziewczyna zniszczy innowacyjny wynalazek swojego ukochanego, który miał pomóc chorym na cukrzycę.
W "Szkole" pojawi się również praktykant, dotychczasowy korepetytor Elizy Starzewskiej. Uczennica będzie miała nadzieję, że dzięki wcześniejszej znajomości, poprawi swoje oceny z matematyki. Gdy student odmawia, zdesperowana nastolatka postanawia go szantażować. Oskarża praktykanta o molestowanie seksualne!

TVN kontynuuje także emisję serialu "19+" (od poniedziałku do piątku o godz. 16.30). W wiosennych odcinkach obejrzymy nowe perypetie paczki przyjaciół. Melania, nękana przez swego byłego partnera, straci wiarę w miłość. Czy ją odzyska, gdy na horyzoncie pojawi się dawny kolega z liceum? Ali trudno będzie pozbierać się po katastrofalnej w skutkach przygodzie z narkotykami. Niestety okaże się, że to dopiero początek jej kłopotów. Ciężarna Lucy w końcu otrząśnie się po zawodzie miłosnym i spotka na swojej drodze kogoś wyjątkowego, z kim zapragnie spędzić resztę życia. Małżeństwo Kasi i Rafała zawiśnie na włosku. Mimo desperackich prób ratowania go, trudno będzie znaleźć im wspólny język. W życiu Rafała pojawi się śliczna Pola, a Krzysztof, zauroczony Kasią, spróbuje zdobyć jej serce. Czy małżeństwo nastolatków przetrwa? Mimo, że związek Leny i Oskara okaże się być równie trudny i burzliwy, obydwoje nie będą potrafili bez siebie żyć. Jak wykorzystają drugą szansę na wspólną przyszłość? Serialowi dziewiętnastolatkowie, mimo wielu przeciwności losu, będą ciągle trzymać się razem, wspierać i stać za sobą murem. Dorosłość postawi przed nimi kolejne wyzwania, już wiosną przekonamy się czy paczka przyjaciół im sprosta.

Na antenę TVN powraca także "Ukryta prawda" (od poniedziałku do piątku o godz. 17.00). W tym serialu każdy dzień pisze nowy scenariusz, daje niespodziewane rozstrzygnięcia, a czasem przewraca życie do góry nogami. "Ukryta prawda" obnaża historie, pokazuje ludzką twarz w różnych odcieniach. Uczy, karci, daje przestrogę. Każdy odcinek to inne sytuacje, wydarzenia. W pierwszym odcinku nowej serii historia 17-letniego Filipa, który zamierza wstąpić do seminarium duchownego. Tymczasem w internecie pojawia się informacja, że jest gejem. Czy ujawnienie orientacji może przekreślić realizację życiowego marzenia chłopaka o seminarium duchownym?

Od dziś także nowe odcinki serialu "Szpital" (od poniedziałku do piątku o godz. 18.00). Każdy dzień dla lekarzy z krakowskiego SOR-u to nowe wyzwania i trudne przypadki wymajające nie tylko szybkiej diagnozy, ale także indywidualnego podejścia. 9-latek zaniedbany przez matkę, poparzone rodzeństwo, które wierzy, że poprzez magiczny eliksir spotka się ze swoim zmarłym rodzicem, czy wypadek spowodowany przez obsesyjnie zakochaną dziewczynę - to tylko niektóre z historii, które czekają na widzów serialu. Nietypowym przypadkiem będzie mężczyzna, który jest ofiarą poważnego błędu lekarskiego w prywatnej klinice.
Wśród pacjentów nie zabraknie także takich, którzy z powodu niefrasobliwości oraz lekkomyślności narażają swoje zdrowie i życie. Przykładem jest dwóch 60-latków, którzy uwierzyli w uzdrowicielską moc lipy i zjedli korę z "cudownego drzewa". Nie dość, że mężczyźni nabawili się poważnych kłopotów ze zdrowiem, to jeszcze grozi im kara za zniszczenie pomnika przyrody.
Największym wyzwaniem dla całego zespołu medycznego będzie grupa nastolatków, która podczas klasowej imprezy zażyła dopalacze. Niebezpieczne substancje będą miały tragiczne skutki dla niektórych z uczniów, którzy trafią na odział z uszkodzoną wątrobą i nerkami. Niestety chłopak, który zażył najwięcej trującej substancji, zaginął. W jego poszukiwania zaangażuje się policja. Czy uda się odnaleźć nastolatka i na czas udzielić mu odpowiedniej pomocy?

Komentarze (1 - 10 z 13)

To jest po prostu tragedia , czytam o tym jak o innych galaktykach . Wracam do oglądania "Santa Clarita Diet" na Netflix.
 19  
Programy dla ograniczonych tworzone przed debili.
 28  
Kiedyś nie było takiego dziadostwa w tv a teraz gdzie się nie przełączy, to się zwoje na mózgu prostują od tych głupot..
Wkrętak Wiercisław 6.02.2017 (13:59:42)
 23  
Nie wiem jak można poświecić choćby sekunde swojego zycia na tą sieczkę? Jak dobrze ze mam dostep do Netflix i HBO...
 17  
To jest właśnie cały tvn... Taki odmóżdżający badziew, sterta reklam, bicie piany i PrOpagaNda informacyjna 24. Nikt przy zdrowych zmysłach tego nie ogląda.
 23  
Jak film to tylko Netflix
Jak informacja to tylko TV Republika / TVP
Jak sport to tylko Eleven Sports

:-)
by żyło się lepiej 6.02.2017 (15:04:23)
 11  
wylęgarnia idiotów :)
 20  
Jak oni KODują będzie pewnie hitem sezonu!
 14  
POgromca KODfidentów
Najabrdziej upolitycznione media i tuba PISu jak zwykle chce wmowic ze jak u Orwela tylko oni mówią prawde do PISowskiego motłochu który nawet nie potrafi wymienic z kim sąsiaduje Polska to dociera
 15  
Jak film to tylko Netflix
Jak informacja to tylko TV Republika / TVP
Jak sport to tylko Eleven Sports

:-)
Chyba jak dezinformacje i ataki na opozycje jak za komuny
 8