Łukasz Szewczyk06.02.2017 (17:25)10

Ukraiński kanał Music Box zwiększa zasięg w Polsce. Wkrótce polska lista przebojów

Po pojawieniu się w ubiegłym roku na polskim rynku telewizyjnym, ukraiński kanał muzyczny Music Box sukcesywnie zwiększa swój zasięg w Polsce. Nadawca zapowiada także emisję polskiej listy przebojów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

A kiedy w UPC?
 0  
tak jak Viva Polska była bardzo popularna w Ukrainie zanim ją zakodowali po "zmianie" w 2012 roku.
 2  
@Figaro: wolę , żeby UPC włączyło VH1 Classic. Nie potrzebny mi kolejny kanał dance pop na rynku. Przecież ile tego już mamy? Wszędzie to samo
 12  
zgadzam się, a najlepiej jakby UPC dodało VH1 Classic i Hip Hop TV.
 6  
Po co ten badziew w UPC?
 6  
UPC chętnie dodaje darmowy chłam, bo niewiele kosztuje. Ja bym wolał zamiast 20 pseudo kanałów muzycznych jeden VH-1 Classic. Tam bym miał dosłownie wszystko czego mi trzeba do szczęścia.
 7  
A nasze kanały mają 50% czasu to muzyka polska a reszta to zagranica... Co innego w innych krajach europy gdzie nie ma czegoś takiego że przez 6-8 godzin leci jedna i ta sama ściera językowa... Najlepszym był kiedyś kanał STARS TV który bez polskiej licencji nadawał ok 10% czasu antenowego muzyki polskiej reszta to bardzo dobra muzyka... Teraz to każdy kanał polski nadaje w nocy polskie g...uwno..
 1  
Gówno to ty jesteś pseudoPolaku! Jedź sobie do innego kraju to nie bedziesz miał Polskiej muzyki!
 2  
Szkoda, że listę na podstawie notowania airplay będzie nadawał kanał ukraiński, bo nikt do tej pory nie wpadł wcześniej na ten pomysł. Na niemieckiej VIVIE leci notowanie VIVA TOP 100, które jest również oficjalnym notowaniem singlowym.
 0  
A to chyba samo nadaje w Rosji?
 0