Łukasz Szewczyk13.02.2017 (9:34)6 komentarzy

Dobry powrót "Milionerów" do TVN. Prawie 3,5 mln widzów

Reaktywacja "Milionerów" od dawna cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów. Pierwszy odcinek programu okazał się hitem stacji, przyciągając przed telewizyjne ekrany prawie 3,5 mln widzów.
Hubert Urbański - "Milionerzy"
Jak już informowaliśmy, po kilkuletniej przerwie na antenę TVN wrócił popularny teleturniej "Milionerzy".
Według danych nadawcy, pierwszy odcinek "Milionerów" - w czwartek 9 lutego 2017 roku - obejrzało prawie 3,5 mln widzów, co dało stacji udziały na poziomie prawie 21 proc. w ogólnej grupie 4+. W komercyjnej grupie widzów 16-49 lat udziały wyniosły 25,4 proc. Program był liderem pasma programowego.

Powrót "Milionerów" był także szeroko komentowany w social mediach.

"Milionerzy" na antenie TVN można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Oglądałem pierwszy odcinek.Pytania były dość łatwe.Życzę aby każda osoba która bierze udział w tym programie wygrała milion. Program nie jest na żywo tylko został wcześniej zarejestrowany , wiadomo kto i ile wygrał.
 4  
Wszystko super, tylko program trwa raptem 30 min. ( w tym 10 minut reklamy)...
 6  
Ja czekam na inny wielki powrót - idola do polsatu ;) Mój ulubiony program wraca i to po tylu latach... ;) Ciekaw jestem z tego wyjdzie :)
 3  
Czy administrator tego forum może zbanować tego partyjnego służącego , który trolluje co rusz wpisami nie na temat?
 2  
No to ja też powiem, że czekam na nowego Idola. Powinno być pasjonująco :) W końcu to był najlepszy muzyczny talent show, jaki mieliśmy kiedykolwiek w telewizji, nie tylko w Polsacie.
 0  
W sumie też oglądałem i premierowy i kolejny odcinek, ale jakiś taki dziwny po tylu latach - sukces może jest, bo każdy chciał zobaczyć czy coś będzie nowego - a tu stara "kiszeczka".
Ten teleturniej już chyba nie ma szans na wybicie się, ale zobaczymy jak oglądalność będzie się kształtować za kilka tygodni.
 3