Łukasz Szewczyk13.02.2017 (9:47)39 komentarzy

Superstacja HD i 8TV HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, włączył do swojej oferty kanały Superstacja HD oraz 8 TV HD. Łącznie w telewizji cyfrowej operatora dostępne są już 104 kanały HD.
Superstacja HD i 8TV HD w UPC Polska
Superstacja HD w ofercie telewizji cyfrowej operatora zastąpiła wersję SD i dostępna jest w dekoderach na pozycjach 341 (MediaBox) oraz 28 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.
Superstacja to kanał informacyjno-rozrywkowy. Adresowany jest do osób aktywnych i ciekawych świata, szukających aktualnych informacji, publicystyki, rozrywkowych treści oraz programów o zwykłych ludziach. Stacja oferuje widzom publicystykę w lekkim wydaniu. W studio Superstacji goszczą znani politycy oraz celebryci. Oferta kanału to nie tylko polityka, ale także sensacyjne doniesienia ze świata show-biznesu i sportu. Programy dla Superstacji prowadzą m.in. Jacek Żakowski, Eliza Michalik, Piotr Gembarowski, Wojciech Jagielski, Piotr Szumlewicz, Tadeusz Drozda, Kuba Wątły, Jaok czy Mariusz Max Kolonko.

Także kanał 8 TV HD w ofercie telewizji cyfrowej operatora zastąpiła wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 152 (MediaBox) oraz 112 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.

8TV to kanał z popularną, pogodną muzyką współczesną. Gramy głównie POP, a także największe hity lat 80-tych i 90-tych. Nie zabraknie największych przebojów, optymistycznych dźwięków i sentymentalnych ballad. W ramówce znajdują się również filmy, seriale i programy rozrywkowe, w tym programy poradnikowe, programy typu reality.

Komentarze (1 - 10 z 39)

Jakby na CP zrobili w HD a w nie w 264 pixelach to tez bym od czasu tam zagladal
 3  
I 8tv też jest w hd
 8  
Badziew i tyle
 18  
nie no postarali się, a o AMC ciągle cisza, skończą się wszystkie sezony najważniejszych seriali to dadzą, tak jak z Fox było, 2 sezony the walking dead to dołączyli :D a nawet nie wiem czy nie więcej :D
 13  
Lepiej by podmienili TNT, CN, TVN24 BiS, TV Republika, HGTV na HD, a nie taki badziew....
 11  
Wciąż czekamy na zastąpienie następujących kanałów SD odpowiednikami:

TV Republika HD, TVN24 BiS HD, TNT HD, Cartoon Network HD, CNN HD, EuroNews HD, RT HD, Bloomberg TV HD, TVR HD, Ginx eSports TV HD, Brazzers TV HD


w ofercie zdecydowanie ciągle brakuje:
AMC HD, H2 HD, Polsat Doku HD, VH1 Classic, Hip Hop TV, 2x2 HD, Nickelodeon HD, Cbeebies, Baby tv, Duck tv, Bollywood HD, Polsat Sport Fight HD, FightBox HD, Zest TV, Playboy TV HD, REDLIGHT HD, Viasat Nature HD / Viasat History HD

***Ponadto nieporozumieniem jest umieszczenie kanału o grach (Ginx eSports TV) oraz kanału o tematyce żeglarskiej (Nautical Channel) w pakiecie kanałów erotycznych! Należy przenieść te kanały do pakietu podstawowego MAX, natomiast kanały erotyczne uzupełnić o nowości i odpowiedniki HD bo obecnie jest zbyt mało i są w śmiesznie kiepskiej jakości.
To ciągle za mało. 13.02.2017 (10:56:40)
 12  
Czekam aż podmienią TNT, CN, TVN24 BiS, HGTV na HD i dodadzą AMC HD, 2x2 HD, H2 HD, Polsat Doku HD, Polsat Sport Fight HD, FightBox HD VH1 Classic i Hip Hop TV - wtedy dopiero ich oferta będzie naprawdę dobra. Obecnie wygląda to.mizernie bo bez paczek prenium nie ma co obejrzeć jeśli chodzi o tematyke serialwo filmową - po usinięciu kanałów NBCUniversal jest cienko i mocno wyczuwalny jest brak AMC. Z muzycznych oferują tylko disco łupankę i zdecydowanie brakuje coś dla odmiany co mają w VH1 Classic i Hip Hop TV, z dokumentalnych brakuje akurat tych na najwyższym poziomie nie serwujących sieczki typu aukcje, drwale itd (czyli H2 i Polsat Doku), dla dziaciaków także nie ma tego co teraz jest najbardziej odmienne czyli 2x2 HD gdzie nie ma reklam, można wybrać oryginalną ścieżkę i napisy a serwują m.in. premiery japońskich anime. To samo tyczy się kanałów fighterskich - mają tylko jeden najsłabszy FightKlub i brakuje PS Fight lub FightBox (który swoją drogą powinien być w paczce FilmBoxa).
 11  
Superstacja. Miałem nadzieję że ten program prowadzony przez psycholi dla psycholi szybko zdechnie, bo jest to jest to platforma do wypowiedzi dla ludzi całkowicie obłąkanych jak Pieczyński. Ale widać jest ich sporo i oglądają to coś.
 2  
To "HD" na Superstacji to chyba jakaś pomyłka bo obraz dalej fatalny i rozmazany.
 7  
Warto dodać że usunęli wersję SD Fashion TV (k.120) jest oczywiście cały czas w HD (121) z dubli pozostaje tylko Mezzo które w SD i HD nadaje co innego.
W tym miesiącu będą usuwane kanał,lub kanały z analoga Np.Extrim Sport Channel który będzie tylko w ofercie cyfrowej.
 3