Łukasz Szewczyk13.02.2017 (11:16)2 komentarze

Trzeci sezon serialu "Druga szansa" w TVN. Co się wydarzy?

Wiosną widzowie TVN poznają kompletnie nowe oblicze Moniki Boreckiej. Dotychczas zdeterminowana i nieustępliwa producentka i agentka gwiazd będzie musiała sprawdzić się w nowej dla siebie roli. Czy główna bohaterka będzie w stanie pogodzić bycie mamą z karierą zawodową?
"Druga szansa"
W trzecim sezonie serialu "Druga szansa", Monika Borecka, producentka telewizyjna, przeżyje prawdziwą rewolucję w życiu prywatnym i zawodowym. Wypełniony pracą i rozterkami miłosnymi świat Moniki radykalnie zmieni się za sprawą upragnionej córeczki. Szczęście związane z narodzinami Basi nie potrwa jednak długo. Rywalizacja dwóch najważniejszych mężczyzn w życiu głównej bohaterki, Adama (Bartłomiej Topa) i Marcina (Bartłomiej Świderski), stanie się powodem wielu kłopotów i zmartwień. Mimo to Monika z determinacja walczyć będzie o zbudowanie rodziny, która od dawna była jej marzeniem.
Nie tylko życie prywatne postawi przed świeżo upieczoną mamą nowe wyzwania. Upomni się o nią także świat show-biznesu. Prezes telewizji (Jacek Braciak) rzuci producentce wyzwanie stworzenia najlepszego w Polsce telewizyjnego kanału kobiecego. Borecka będzie musiała nie tylko dowieść swoich kompetencji, ale też wygrać wyścig z bezwzględną konkurencją. W tym zadaniu będzie jej pomagał niezwykle ambitny i przystojny Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk). Pogodzenie roli matki i szefowej kanału kobiecego stanie się dla Moniki największym życiowym zadaniem. To jednak dopiero początek trudności, z jakimi będzie musiała się zmierzyć. Prawdziwa próba siły i charakteru nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie, gdy okaże się, że życie Moniki i jej najbliższych jest w niebezpieczeństwie. Czy serialowa bohaterka zdąży ochronić to, co w życiu jest dla niej najważniejsze?

Trzeci sezon serialu "Druga szansa" na antenie TVN w poniedziałki o godz. 21.30 (od 13 lutego 2017 roku).

Komentarze (1 - 2 z 2)

zjedz Snickersa....
Alexis Carrington-Colby 13.02.2017 (15:03:20)
 8  
@POgromca KODfidentów - bidulek...
Ile ci kmiotku płacą za wklejanie tych pisowskich bredni ? Wyżyjesz z tego czy tylko za 500+ pijesz ?
 8