Łukasz Szewczyk14.02.2017 (10:50)15

TV Puls skarży się do KRRiT: Cyfrowy Polsat nadużywa pozycji dominującej

Mimo wezwania ze strony Telewizji Puls, operator satelitarnej platformy Cyfrowy Polsat nie przywrócił kanału TV Puls na dotychczasową pozycję w swoich dekoderach. Sprawa trafiła do KRRiT. TV Puls oskarża Cyfrowy Polsat o nadużywanie pozycji dominującej w środkach masowego przekazu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 15)

ich platforma to mają prawo,jak się nie podoba to spadówa banany prostować....żałosne....
 7  
"Pogwałcenie praw do odbioru informacji", tak z ciekawości jakich informacji? Ja tam widzę tylko lombardy i średnie filmy. No chyba ze informacją nazywają ceny z lombardów amerykańskich
 11  
Tak działa wolny rynek, ich platforma ich prawo. Niech się cieszą że TV Puls jest must-carry bo by ich w ogóle nie było w Cyfrowym Polsacie.
 6  
Coś temu Pulsowi to sie chyba w dupie po przewracało a to coś im sie nie podoba a to kupili prawa do MMA i chcą kodować jakby nie wiadomo jakie to popularne było masakra
 6  
Niech TV Puls zbuduje własną platformę, własne umowy z operatorami i wtedy niech robi co chce
 7  
Bez przesady, przecież nie ma żadnego utrudnienia w dostępie do Pulsu. Mam CP i jakoś nie mam problemu, żeby znaleźć ten kanał, zwłaszcza że czasem coś tam mi się uda obejrzeć. Nie widzę tu żadnego problemu. Przeciwnie nawet, bardzo jestem zadowolony, że CP w ostatnim czasie dodał sporo dobrych kanałów!
 2  
cyfrowy polsat , ścierwo jak jego właściciel
 0  
powtarzam- jebać polsat, plus gsm, ich właściciela kroka zygmunta oraz szewczyka który to gówno reklamuje
 1  
opamiętaj się, szewczyk, jesteś dziwką ub-ecką ?
 1  
Akurat filmy mają coraz lepsze i więcej niż żałosny Polsat czy TVN a do tego przynajmniej normalne programy a nie co chwila master szef, master gówno, taniec z gwiazdami, jak oni śpiewają, jak oni srają , hells kitchen, kitchen junior, senior i wciąż te same gówna. A PULS - codziennie po 2 dobre filmy.
 0