Łukasz Szewczyk14.02.2017 (10:50)15

TV Puls skarży się do KRRiT: Cyfrowy Polsat nadużywa pozycji dominującej

Mimo wezwania ze strony Telewizji Puls, operator satelitarnej platformy Cyfrowy Polsat nie przywrócił kanału TV Puls na dotychczasową pozycję w swoich dekoderach. Sprawa trafiła do KRRiT. TV Puls oskarża Cyfrowy Polsat o nadużywanie pozycji dominującej w środkach masowego przekazu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 15 z 15)

Przecież mają wolną 20 pozycję po wyłączonym Orange Sport. Niech wstawią tam TV Puls, albo chociaż na 60 pozycję, zamiast 4x powielać Polsat News HD.
 19  
Coś temu Pulsowi to sie chyba w dupie po przewracało a to coś im sie nie podoba a to kupili prawa do MMA i chcą kodować jakby nie wiadomo jakie to popularne było masakra
 2  
TV PULS HD jest mega a dodatkowo , inwestuje w MMA w organizację PLMMA ! chwała mu za to.
 0  
Dobrze, że Puls HD jest w CP, natomiast nie wiem za bardzo, o co to zamieszanie. Przecież normalnie można Puls HD oglądać z dekodera CP. Dla mnie to nie problem, że na innym kanale.
 0  
Jeśli nie było zapisów w umowie między CP a TV Puls to raczej nic nie wskurają. Szkoda czasu i zachodu, a CP jako właściciel platformy może robić ze swoją platformą co chce - chyba, że umowy mówią inaczej, w co wątpię. CP to dobra firma i pilnuje swego.
 0