Łukasz Szewczyk15.02.2017 (13:15)5 komentarzy

"Idol" wraca do Polsatu. Rusza V sezon kultowego talent show (wideo)

W środę (15 lutego 2017 roku) na antenę telewizji Polsat, po dwunastoletniej przerwie, wraca kultowy "Idol", a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Anny Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego.
Jury rogramu "Idol" w Polsacie / Fot. Polsat
Jury rogramu "Idol" w Polsacie / Fot. Polsat
Cieszący się dużą popularnością talent-show "Idol" powraca na antenę telewizji Polsat. Ponownie będziemy śledzić tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzy o tym, by zostać polskim idolem.

Trudna, muzyczna rywalizacja i surowi jurorzy sprawią, że emocji z pewnością nie zabraknie. Za jurorskim stołem zobaczymy: Czeszkę, która swoje pierwsze kroki stawiała na Zaolziu, wokalistkę o czystym, mocnym głosie i 4 platynowych (w tym jedną podwójnie) płytach na koncie - Ewę Farnę; najlepszą specjalistkę od emisji głosu w kraju - Elżbietę Zapendowską; wokalistę jednego z najważniejszych polskich zespołów rockowych lat 80-tych - Janusza Panasewicza oraz kompozytora, autora tekstów lidera i wokalistę zespołu VIDEO - Wojciecha Łuszczykiewicza. Program ponownie poprowadzi Maciej Rock.

Komu uda się uwieść widzów i jurorów? Kto zostanie nowym idolem i otrzyma szansę na nagranie debiutanckiej płyty? V edycja programu "Idol" na antenie telewizji Polsat w środy o godzinie 20.00 (od 15 lutego 2017 roku).

Przypomnijmy, że "Idol" zadebiutował w październiku 2001 roku na antenie brytyjskiej ITV, bijąc rekordy popularności i oglądalności. Pomysłodawcą formatu był producent telewizyjny i manager muzyczny gwiazd (m.in.: Victorii i Davida Beckhamów, Spice Girls, czy Annie Lennox) - Simon Fuller. Ostatecznie prawa do programu zakupiły telewizje w ponad 100 krajach na świecie, m.in.: USA, Kanada, Francja, Niemcy, Holandia, Czechy, Słowacja, Australia czy RPA, jednak to właśnie Polsat jako pierwszy zdecydował się na ten krok.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Jakby nie patrzeć, Idol bardzo dobrze zainaugurował nowy sezon. Świetny był pierwszy odcinek, choć tak naprawdę śmietankę będziemy mieli dopiero za jakiś czas, jak już się program zacznie na dobre. W każdym razie już okazało się, że Polsat będzie miał dużo widzów.
 0  
Bardzo fajny program - pierwszy odcinek nie oglądany, ale przed drugim muszę nadrobić. Ciekawy jestem czy coś się zmieniło - chodzi mi o wygląd sal i takie tam, ale po zwiastunach wygląda, że nie wiele.
Czekam na dzisiejszy drugi odcinek.
 0  
No nie jest to ten poziom co w poprzednich latach, ale pewnie dlatego, że tyle programów konkurencyjnych ...
Bravo dla Polsatu, że zachował styl programy sprzed lat ...
No i jury - dla mnie nie ma problemu ...
 0  
Chyba faktycznie każdy czekał na program sprzed lat, ale nie da się tego samego powtórzyć w 100%. Program zachował swój styl - jak pisze poprzednik - brakuje jedne osoby w jury, ale niestety nie jesteśmy w stanie jej przywrócić na ten świat.
Program dobry - myślę, że będzie dla Polsatu sukcesem.
 0  
Ale cyrk - Bogusławek - to mój kumpel zza biurka :) Mogliśmy sobie pogadać o idolu na "żywo", a nie przez neta :)
 0