Łukasz Szewczyk15.02.2017 (13:50)12 komentarzy

Jarosław Kret z "Pogodą na jutro" w Nowa TV

3 marca 2017 roku na antenie telewizji Nowa TV zadebiutuje "Pogoda na jutro". Będzie emitowana codziennie tuż po programie informacyjnym "24 godziny". Głównym prezenterem programu został Jarosław Kret.
Jarosław Kret - "Pogoda na jutro" w Nowa TV
"Pogodę na jutro" poprowadzi uznany prezenter Jarosław Kret, uhonorowany Telekamerą 2012 w kategorii Prezenter Pogody. Na antenie Nowej TV wystąpił już gościnnie 3 stycznia w programie "24 godziny". Jarosław Kret znany jest m.in. z programów "Planeta Kreta", "Podróże z barometrem" czy "Polska według Kreta".
Prognozę pogody dla Nowej TV przygotowuje Biuro Prognoz "AURA".

Komentarze (1 - 10 z 12)

Obejrzałem dwa razy wiadomości Nowa TV . Tadla próbuje być aktorką , straszny widok , co ten pan zacznie tworzyć ? Nie zamierzam nawet spojrzeć!
 0  
No wczoraj Tadla dostała kwiaty od Jarka no tak slodzila mu, jeszcze na końcu programu się wysciskali no takie romanse w programie informacyjnym delikatnie mówiąc są nie na miejscu mimo że ich lubię.
 7  
Tylko nie on!!!! On jest taki...nie wyglądający...
 4  
Zgadzam się z przedmówcami. Tadla od zawsze miała słabość do tzw celebryckiej ścianki. Wywiady i wywiadziki o niczym, pitu,pitu o modzie i imprezkach, to tak na prawdę ją pociąga. Dlaczego? imo mizerna z niej dziennikarka, co z resztą widać z przebiegu jej kariery. Jak śpiewał Kazik Staszewski "zap...la po równi pochyłej"
 7  
No i bardzo dobrze dla widza a gorzej dla starych nadawców bo przybywa konkurencji.
 5  
Program ,,24 godziny" nie ma stałej formuły i to jest duży minus. Raz na ekranie są profesjonalni i rzeczowi Marek Czyż i Asia Dunikowska, innym razem Jarosław Kulczycki i Beata Tadla mający skłonności do żałosnych spektakli teatralnych na antenie. Nie może być tak, że raz program jest taki, a innym razem taki. Więcej Czyża i Dunikowskiej, Tadla i Kulczycki nadają się tylko na podrzędne deski teatralne. Twórcy serwisu powinni też uważać na treść programu, bo widzowie chwalą ich za obiektywizm, ale chwilami wyczuwalna jest sympatia do poprzedniego obozu rządzącego. Trzeba ją wyeliminować.
 5  
'Głównym prezenterem programu został Jarosław Kret." ... oczywiście to przypadek. Wysłał CV i go przyjęli. Nawet Beata Tadla podobno się zdziwiła. :)
 13  
@pilot94
Nikt Ci nie każe oglądać, przełącz sobie na TVP i tam masz mnóstwo sympatii i bezkrytycznej lojalności do obecnego obozu "przy korycie"
 8  
Powtórzę za moim przedmówcą


Nikt Ci nie każe oglądać, przełącz sobie na TVP i tam masz mnóstwo sympatii i bezkrytycznej lojalności do obecnego obozu "przy korycie"
np. Danutę Cholecką, wybitna postać dziennikarstwa która bez wazeliny i celebryckości prowadzi wywiadziki w Twojej ulubionej stacji.
 0  
nie znam tej pani, jestem fanem cały prawdy cało dobe... ;(
 4