Łukasz Szewczyk15.02.2017 (19:19)brak komentarzy

Omenaa Mensah z córką na okładce marcowego Zwierciadła

Od czwartku (16 lutego 2017 roku) w sprzedaży dostępne będzie marcowe wydanie miesięcznika Zwierciadło z Omeną Mensah na okładce, która opowiada o swoich korzeniach, relacjach rodzinnych oraz braku tolerancji. Wydanie dostępne także z tuszem do rzęs marki Celia de Luxe, Total Effect 3 in 1.
Bohaterkami marcowej okładki jest Omeną Mensah - aktorka, prezenterka. W rozmowie ze Zwierciadłem artystka opowiedziała o swoim dzieciństwie, relacjach z córką, ojcem oraz matką. W wywiadzie poruszony został również temat tolerancji: "Kiedy ja byłam mała i zaczęłam chodzić do szkoły, dzieci mnie przezywały, wyśmiewały się ze mnie. Każdy jest równy, niezależnie od koloru który, pochodzenia czy wyznania"

Zwierciadło - nr 3/2017
Zwierciadło - nr 3/2017
Tematem miesiąca jest "Być kobietą, być mężczyzną". Nadchodzi trzecia fala miłosnych relacji, namiętnych i autentycznych kochanków. Mamy już za sobą model związku: macho i gospodyni domowa. Teraz królują: niezależna kobieta i miękki mężczyzna, ale nieuchronnie nadciąga nowe: związek kobiecej kobiety i męskiego mężczyzny.
Marcowy numer to także Anna i Marcin Mellerowie. Wyswatała ich literatura. Gdy zobaczyli się po raz pierwszy , on pomyślał, że spotkał zarozumiała małolatę, ona, że niezłego buca. W pewnym sensie wyswatała ich literatura. Anna Dziewit - Meller i Marcin Meller są małżeństwem już dziesięć lat, a ich Zycie wciąż toczy się wokół książek.

W numerze także "Single po polsku". Singiel to dzisiaj nie tylko imprezujący dwudziestoparolatek. Życie w pojedynkę zdarza się nam coraz częściej w różnym wieku. Jak się okazuje nie rezygnujemy wtedy z seksu ani dążenia do satysfakcjonującego życia. Życie bez pary jest skutkiem osłabienia więzi rodzinnych, postawienia na niezależność, która jest możliwa dzięki dobrobytowi, a ten z kolei jest trudniejszy do osiągnięcia w większym gronie rodzinnym.

W ramach tematów z psychologii: "Co może mózg". W pracy w domu wciąż wymaga się od nas jeszcze i jeszcze Przydałby się jakiś dodatkowy zasób, z którego moglibyśmy czerpać. Czy to prawda, że na co dzień wykorzystujemy tylko 10 procent możliwości mózgu? Jak w takim razie siegnąć po te pozostałe 90 procent i co ma wspólnego z tym psychoterapia- odpowiada Wojciech Eichelberger, psychoterapeuta.

Marcowe wydanie miesięcznika "Zwierciadło" ukaże się w nakładzie 130 tys., objętości 204 strony i w cenie 9,99 zł. (mutacja bez tuszu) oraz 13,99 zł (mutacja z tuszem).

Sprzedaż wydania jest wsparta kampanią w internecie (FilmWeb.pl, Zwierciadlo.pl, poradnikzdrowie.pl, wformie24.pl, mowimyjak.pl, glamki.pl, sukcesnaszpilkach.pl, Facebook.pl oraz Zwierciadlo.pl), w prasie (miesięcznik "Sens", "Dobre Wnętrze" "Co jest grane", "SENS")