Łukasz Szewczyk16.02.2017 (16:41)12 komentarzy

Powrót "Idola" oglądało 2,1 mln widzów Polsatu. 2,9 mln widzów "Belle Epoque" w TVN

Środa była ciekawym dniem przed telewizorem. Po długiej przerwie na antenę Polsat wrócił kultowy "Idol". Z kolei telewizja TVN rozpoczęła emisję nowego serialu "Belle Epoque". Ilu widzów zgromadziły nowe produkcje?
Maciek Rock z uczestnikami castingów
Na ten dzień fani "Idola" czekali od dawna. Po dwunastoletniej przerwie ten popularny talent show muzyczny powrócił na antenę telewizji Polsat. W środę (15 lutego 2017 roku) pierwszy, dwugodzinny odcinek programu śledziło 2,1 mln widzów, co dało 13 proc. udziałów w ogólnej grupie widzów 4+. W komercyjnej grupie widzów (16-49 lat) udziały wyniosły 18 proc.
Także wczoraj telewizja TVN rozpoczęła emisje mocno promowanego serialu "Belle Epoque". Pierwszy odcinek przed telewizyjne ekrany przyciągnął prawie 2,9mln widzów, co dało 20 proc. w ogólnej grupie widzów 4+. W komercyjnej grupie widzów (16-49 lat) udziały wyniosły 23 proc.

Przypomnijmy, że powrót "Milionerów" do TVN oglądało średnio 3,5 mln widzów.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Jak bym wiedział, że Idol leci w środę a nie w weekend też bym oglądał. Pewnie wielu fanów idola nie wiedzialo, że wczoraj premiera. Na szczęście w sobotę powtórka.
 4  
TVN mocno promował swój nowy serial, choć polsat Idola zapowiadał dużo wcześniej. Polsat przegrał z TVN, ale wydaje mi się, że to się zmieni, bo nowy Idol jest świetny.
 3  
Cały czas bojkotujmy wszystkie antypolskie i kłamliwe stacje typu TVP!!!
 13  
CAŁY CZAS BOJKOTUJMY WSZYSTKIE ANTYPOLSKIE STACJE RADIOWE I TELEWIZYJNE TYPU TVN, POLSAT, RADIO ŻYT ITP.
Mózg tez zbojkotowałeś? Rozumiem ze wierzysz telewizji rządowej TVP i telewizji politycznej Republika TV? Rydzyk już tyle dostał szmalu z naszych podatków ze ja by Kim Dzong Una poparł gdyby tylko taka była prośba Kaczynskiego
 2  
Castingi do Idola przegrały z serialem nic dziwnego. Castingi mozna obejrzyc powtórke jak bedzie na zywo stawiam ze jednak Idol na żywo serial powtórka lub Player
 2  
CAŁY CZAS BOJKOTUJMY WSZYSTKIE ANTYPOLSKIE STACJE RADIOWE I TELEWIZYJNE TYPU TVN, POLSAT, RADIO ŻYT ITP.
ja bojkotuje stacje typu tvp tv republika tv trwam. skoki oglądam na eurosporcie :P
 3  
Zobaczycie, za parę tygodni będzie odwrotnie. Serial TVN okazuje się niewypałem, natomiast Idol Polsatu prezentuje się teraz świetnie.
 3  
"inteligentne" programy dla "inteligencji" ha ha !
 0  
Na manifestacji KODu obliczyli te oglądalności?
 0  
Ja oglądałem Idola i się nie zawiodłem ;) Jest klimat :) Czekam na następny odcinek! :)
 1