Łukasz Szewczyk19.02.2017 (11:42)7 komentarzy

"The Brain. Genialny Umysł" od marca w Polsacie. Prowadzi Jerzy Mielewski, Pudzian w jury

Wiosną 2017 rok na antenie telewizji Polsat zadebiutuje program "The Brain. Genialny Umysł", ukazujący siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami każdego odcinka są zwykli ludzie: dorośli i dzieci, ale ich zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy.
"The Brain.Genialny Umysł"
Uczestnicy "The Brain. Genialny Umysł" charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym, czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku. Swoje niesamowite i często nadnaturalne zdolności wykorzystują w różnych dziedzinach. W każdym odcinku uczestnicy podejmują wyzwanie w studiu na oczach publiczności oraz jury, którzy wspólnie będą decydować, kto zwycięży.
Uczestników programu oceniać będą jurorzy: dr Mateusz Gola - specjalista w dziedzinie psychologii i badań nad mózgiem, który do programu przyjechał specjalnie z USA. Pracownik naukowy University of California w San Diego, jednej z najlepiej prosperujących i najszybciej rozwijającej się w tej specjalności badań uczelni na świecie. Cezary Żak, człowiek będący w stanie wyrecytować z pamięci 800 stron tekstu, bo tyle łącznie liczy osiem spektakli w których gra, wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Mariusz Pudzianowski - pięciokrotny Mistrz Świata, sześciokrotny Mistrz Europy oraz ośmiokrotny Mistrz Polski w prestiżowych zawodach Strongman, sportowiec, który wie, że nie ma wygranej walki bez połączenia ciężkich treningów i silnej psychiki z płynącą z mózgu motywacją. Mistrzyni pamięci, przebojowa, spontaniczna i kochająca wyzwania, aktorka Anita Sokołowska, która z łatwością potrafi wyrecytować swoje kwestie z jedenastu wiosennych scenariuszy odcinków "Przyjaciółek". Show poprowadzi dziennikarz i komentator Polsatu Sport, Jerzy Mielewski.

Emisja programu "The Brain. Genialny Umysł" na antenie Polsatu we wtorek o godz. 20.00 (od 7 marca).

Komentarze (1 - 7 z 7)

I tak przegra z M jak miłość i Na wspólnej/ Milionerami
 3  
znowu zapomniales tabletek
 0  
Ja wiem czy przegra ? Trzeba program zobaczyć, a potem oceniać ... Fajne jest to, że są nowe programy i jest konkurencja. Platformy - CP i NC+ - szukają Klientów właśnie przez nowe programy ... a TVPaństwowa to długo z nimi nie wygra. Wg mnie liderem jest CP, ale każdy ma swoje zdanie i swoje ulubione programy - ja jakby co głosuje na CP :)
 2  
Sam program Polsatu zapowiada się dobrze. Ale cóż teraz mówić, poczekamy do pierwszych kilku odcinków i będziemy mogli ocenić.
 1  
Takiego programu w polskiej TV jeszcze nie było i polsat ma szansę na dużą widownię, tym bardziej, że będzie on leciał w dobrym czasie we wtorki.
 2  
A mnie się właśnie wydaje, że będzie odwrotnie...The Brain to jest coś czego jeszcze w TV nie było więc ma spore szanse oglądalnością pobić Milionerów których wszyscy znają...
 2  
Idol wypalił, więc liczę na to że brain też wypali. Oczywiście, wiadomo, zupełnie to inne programy, ale jak Polsat coś robi, to zwykle robi to dobrze.
 0