Łukasz Szewczyk20.02.2017 (17:53)36

Plany UPC: Replay TV, 500 Mb/s dla wszystkich, usługi mobilne, konsolidacja

Inwestycje w zwiększanie zasięgu, więcej wartości dla klientów i nowe usługi, w tym m.in. telefonia komórkowa - to plany na 2017 roku UPC Polska, największego operatora telewizji kablowej w Polsce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 36)

EKSTRA MOZE ZOBACZE AMC HD , TNT HD --7 DNI DO TYLU
 9  
Sytuacja, gdzie w kraju działa JEDEN operator tv kablowej jest absolutnie nienormalna. Być może 400 operatorów to zbyt dużo, ale 3-4 dużych operatorów w Polsce to stan bardzo pożądany.
 25  
Pytam się kiedy wreszcie VH-1 Classic? Nie mam czego słuchać w Waszej kiczowatej ofercie...
 4  
A kiedy nowe (stare) kanaly w HD?
 6  
Niech lepiej naprawią te cholerne Horizony, które co chwila się zawieszają.
 21  
A kiedy wreszcie nowe kanały? Wciąż brak m.in. AMC HD, H2 HD, Polsat Doku HD, 2x2 HD, VH1 Classic, Hip Hop TV. UPC dodaje samą odmóżdżającą powtórkowo - reklamowo - discopolową sieczkę, a najbardziej wartościowe kana w swojej dziedzinie, wnoszące nowe treści są pomijane. Mają klientów za imbecyli?
 15  
A kiedy UPC zamierza uzupełnić braki w ofercie tv? W chwili obecnej oferta np serialowo - filmowa jest najgorsza wśród dużych operatorów (brak kanałów 13 ulica, Universal Channel, Sci-Fi Universal z oczywistych przyczyn, a dodatkowo brak AMC HD i TNT w kiepskiej jakość SD/VHS).

Ciągle brakuje kanałów m.in takich jak:
AMC HD, H2 HD, Polsat Doku HD, 2x2 HD, Cbeebies, Nickelodeon HD, Duck TV, bajka, Baby TV, Polsat Sport Fight HD, FighBox HD, Bollywood HD, Zest TV, Redlight HD, Viasat Nature HD / Viasat History HD, VH1 classic, Hip Hop TV

Wciąż nie podmieniono na jakość HD następujących kanałów:
TV Republika, TVN24 BiS, TNT, Cartoon Network, CNN, EuroNews, RT, Bloomberg TV, TVR, Ginx eSports TV, Brazzers TV


***Ponadto nieporozumieniem jest umieszczenie kanału o grach (Ginx eSports TV) oraz kanału o tematyce żeglarskiej (Nautical Channel) w pakiecie kanałów erotycznych! Należy przenieść je do pakietu MAX, a kanały erotyczne uzupełnić o nowości i odpowiedniki HD!
 14  
Niech UPC zajmie się w końcu bardzo słabą ofertą programową! Obecnie bez dokupienia pakietów premium praktycznie NIE MA CO oglądać jeśli chodzi o film. Po usunięciu kanałów Universalu, a ostatnio CBS Drama jest naprawdę kiepsko, a kanał który mogłby uzupełnić niejako te braki czyli AMC HD, wciąż po za ofertą! To samo tyczy się kanałów dla dzieci - bardzo dużo braków: NICK HD, CBEEBIES, DUCK TV, BABY TV, BAJKA , a przede wszystkim brak wartościowego 2x2 HD z premierami m.in. japońskich anime, z możliwością zmiany audio i wyboru napisów oraz bez reklam. Kolejne braki to VH-1 CLASSIC i HIP HOP TV które wniosłyby coś nowego jeśli chodzi o muzykę bo UPC proponuję nam tylko wszędobylską łupankę i Disco Polo. Kolejne braki to dokumentalne H2 HD, POLSAT DOKU HD i łączony VIASAT HISTORY / NATURE HD czyli najbardziej wartościowe kanały w swojej dziedzinie serwujące coś więcej niż głupkowate programy typu drwale, aukcje, wojny magazynowe ... Chyba najwyższy czas na radykalną poprawę oferty tv?
 11  
"Konsumenci tylko na tym zyskają" - przekonuje Frans-Willem de Kloet. Podkreśla, że polski rynek wymaga konsolidacji - działa tu ponad 400 operatorów kablowych, gdy np. w Czechach jest ich trzech, a w Wielkiej Brytanii tylko jeden."

... jeśli zrobią "jedno wielkie królestwo UPC" w Polsce to ceny usług pewnie skoczą o 50 %. :)
Wtedy jedyne co będzie ich mogło powstrzymać to konkurencja ORANGE Światłowód, bo walka będzie się wtedy toczyła między tylko tymi dwoma operatorami internetu.
 11  
Orange Love depcze im po pietach czuja ich oddech:) Skoro Orange daje 4 usługi za 84zł (uśredniając cenę za miesiąc przy 24m-cach) to UPC też zejdzie z ceny? Do tej pory to była najdroższa kablówka, kto to widział żebym za 3 usługi płacił 174zł a Klientem jestem jeszcze nim nazwa UPC powstała! Ale już niedługo kończy mi się okres odsiadki i będzie trzeba wybrać to co na tą chwile najlepsze na rynku i najtańsze czyli Orange Love:)
 3