Łukasz Szewczyk24.02.2017 (18:44)15 komentarzy

"Gwiazdy Rocka". Wiosną nowy talent show w TVP Rozrywka. Kto w jury?

W marcu 2017 roku TVP Rozrywka w nowym programie "Gwiazdy Rocka" rozpocznie poszukiwania nowej gwiazdy rocka. Widowisko, dające szansę pokazania się szerokiej publiczności młodym, zdolnym, polskim wykonawcom, zawierać będzie nawiązania do historii polskiej muzyki rockowej.
"Gwiazdy rocka" / Fot. TVP
"Gwiazdy rocka" / Fot. TVP
Wyłonieni przez Jury uczestnicy muszą nie tylko udowodnić, że potrafią śpiewać, ale też, że są właściwymi kandydatami do miana "Gwiazdy Rocka", że mają własny styl,
charakter i potrafią tworzyć. Wybrana ósemka, pod okiem jurorów i ekspertów - autorytetów uznanych w branży muzycznej: producentów, kompozytorów, muzyków - przygotowywać będzie prawdziwy, oryginalny przebój rockowy.
Jury programy "Gwiazdy Rocka" / Fot. TVP
Jury programy "Gwiazdy Rocka" / Fot. TVP
W jury programu zasiądą: Adam Kąkol - założyciel i lider zespołu Łzy posiadający na swoim koncie 7 złotych i 4 platynowe płyty oraz ponad 300 napisanych utworów; Karo Glezer - jedna z oryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat. Wokalistka, kompozytor i producent muzyczny w jednej osobie; Przemek Myszor - muzyk-multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, autor tekstów, producent muzyczny i członek zespołu Myslovitz; Krzysiek Ferdyn - muzyk, kompozytor i autor tekstów, lider zespołu Niegrzeczni. I autor formatów i plebiscytów telewizyjnych, takich jak np. "Świry" czy "Niegrzeczni".

Wojtek Kaczmarczyk / Fot. TVP
Wojtek Kaczmarczyk / Fot. TVP
Program poprowadzi Wojtek Kaczmarczyk - młody konferansjer ze Śląska, którego pasją jest internet. Kocha social media z wzajemnością. Nie boi się mówić co myśli. Mieszanina Lary Croft i młodego Cezarego Pazury.


Talent show "Gwiazdy Rocka" w poniedziałki o godz. 20.15 na antenie TVP Rozrwyka (od 6 marca 2017 roku).

Komentarze (1 - 10 z 15)

Ten kanał oprócz gwiazdy rocka powinien poszukać lepiej nowej dyrektor od ich ramówki, bo pani Dobrucka-Mendyk potrafi tylko od rana do wieczora wałkować wkoło jedne i te same kabaretony i programy kabaretowe z ostatniej dekady. To kanał rozrywkowy czy kabaretowy? No ale w końcu większość z nich stworzyła razem ze swoją koleżanką Harasimowicz, więc po co przeszukiwać archiwum w którym pełno perełek muzycznych, festiwali, programów typu KOC, Szansa na sukces, Lalamido, jak można od trzech lat promować tylko swoją żałosną twórczość. Żałosny kanał pełen niewykorzystanego potencjału.
 5  
Ten kanał to samo Dno jak to całe Tvp ,szkoda czasu na te badziewne kanały
 0  
Kolejna komercyjna rozrywka, zapewne w ramach tworzenia tzw. misji.
 0  
ja tam wole jak gimpy gotujo...
 2  
Nic dziwnego, swój do swego ciągnie.
Wytłumaczę, bo Ty masz problem z logicznym myśleniem, co wykazały dyskusje o wycince drzew - zaliczyłem Cię do gimbazy. Tak mi wynika z wiedzy jaką prezentujesz.
Apropo a jak tam drzewa, jeszcze coś zostało?
 1  
Ach byłbym zapomniał jak tam poseł Żalek, dowiedział się już na kogo głosował na sędziego TK ostatnio? Głosują bidoki jak Prezes karze jak maszynki, nawet nie znają nazwiska osoby :)))))
 0  
Na konkurencyjnym portalu czytam "Docu-crime „Komisariat” wiosną w TVP1 - kolejny program misyjny prezesa "ciemny lud to kupi"

Nie ma co, nasza narodowa telewizja się rozwija :))))
 1  
Nic dziwnego, swój do swego ciągnie.
Wytłumaczę, bo Ty masz problem z logicznym myśleniem, co wykazały dyskusje o wycince drzew
czyżbyś rozmawiał ze mną o wycince drzew??? ;D Już ci sie we łbie miesza od ilości klonów wielonikowcu buuuuhahahahaha
 2  
@rozsądny - przecież po nieumiejętności pisania po polsku widać, ze ten B(yk ortograficzny) to szczeniak z gimbazy. Zero wiedzy. Zero argumentów. Pisowski tupet. I jeszcze homociągoty. :D plus bolszewicka bezczelność. :)
 1  
Ten "szczeniak" to jakaś trauma z dzieciństwa? Tati tak na ciebie mówił? p.s.podaj dalej... :)
 2