Łukasz Szewczyk24.02.2017 (18:44)15

"Gwiazdy Rocka". Wiosną nowy talent show w TVP Rozrywka. Kto w jury?

W marcu 2017 roku TVP Rozrywka w nowym programie "Gwiazdy Rocka" rozpocznie poszukiwania nowej gwiazdy rocka. Widowisko, dające szansę pokazania się szerokiej publiczności młodym, zdolnym, polskim wykonawcom, zawierać będzie nawiązania do historii polskiej muzyki rockowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 15)

Ten kanał oprócz gwiazdy rocka powinien poszukać lepiej nowej dyrektor od ich ramówki, bo pani Dobrucka-Mendyk potrafi tylko od rana do wieczora wałkować wkoło jedne i te same kabaretony i programy kabaretowe z ostatniej dekady. To kanał rozrywkowy czy kabaretowy? No ale w końcu większość z nich stworzyła razem ze swoją koleżanką Harasimowicz, więc po co przeszukiwać archiwum w którym pełno perełek muzycznych, festiwali, programów typu KOC, Szansa na sukces, Lalamido, jak można od trzech lat promować tylko swoją żałosną twórczość. Żałosny kanał pełen niewykorzystanego potencjału.
 5  
Ten kanał to samo Dno jak to całe Tvp ,szkoda czasu na te badziewne kanały
 0  
Kolejna komercyjna rozrywka, zapewne w ramach tworzenia tzw. misji.
 0  
ja tam wole jak gimpy gotujo...
 2  
Nic dziwnego, swój do swego ciągnie.
Wytłumaczę, bo Ty masz problem z logicznym myśleniem, co wykazały dyskusje o wycince drzew - zaliczyłem Cię do gimbazy. Tak mi wynika z wiedzy jaką prezentujesz.
Apropo a jak tam drzewa, jeszcze coś zostało?
 1  
Ach byłbym zapomniał jak tam poseł Żalek, dowiedział się już na kogo głosował na sędziego TK ostatnio? Głosują bidoki jak Prezes karze jak maszynki, nawet nie znają nazwiska osoby :)))))
 0  
Na konkurencyjnym portalu czytam "Docu-crime „Komisariat” wiosną w TVP1 - kolejny program misyjny prezesa "ciemny lud to kupi"

Nie ma co, nasza narodowa telewizja się rozwija :))))
 1  
Nic dziwnego, swój do swego ciągnie.
Wytłumaczę, bo Ty masz problem z logicznym myśleniem, co wykazały dyskusje o wycince drzew
czyżbyś rozmawiał ze mną o wycince drzew??? ;D Już ci sie we łbie miesza od ilości klonów wielonikowcu buuuuhahahahaha
 2  
@rozsądny - przecież po nieumiejętności pisania po polsku widać, ze ten B(yk ortograficzny) to szczeniak z gimbazy. Zero wiedzy. Zero argumentów. Pisowski tupet. I jeszcze homociągoty. :D plus bolszewicka bezczelność. :)
 1  
Ten "szczeniak" to jakaś trauma z dzieciństwa? Tati tak na ciebie mówił? p.s.podaj dalej... :)
 2