Łukasz Szewczyk27.02.2017 (16:22)5

24 sezon "Top Gear" od marca w BBC Brit. Co czeka widzów?

W nowym sezonie "Top gear", od 9 marca 2017 roku na antenie BBC Brit, największego na świecie motoryzacyjnego show przy sterach zasiądą Matt LeBlanc, Chris Harris i Rory Reid. Pojawią się w nim także Sabine Schmitz - as wyścigów z Niemiec, gwiazda F1 Eddie Jordan oraz dobrze znany już widzom tajemniczy Stig.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

bez Clarksona to pewnie będzie lipa
 6  
Bez starej ekipy no to juz nie Top Gear
 7  
Klarkson? Zmanierowany zgred! Wyleciał z programu właśnie dlatego, że za dużo przygwiazdorzył. Chyba nikt by nie chciał być w robocie wyzywanym czy uderzanym w twarz... Nie mogłem już patrzeć na jego "zmęczoną życiem" twarz. Zrobiłby sobie przynajmniej zęby jak już uważa się za takiego gwiazdora. BBC ma dość kasy by program ciągle był widowiskowy i atrakcyjny. Matt świetnie sobie radzi i z pewnością jest tańszy.
 7  
Klarkson? Zmanierowany zgred! .. Nie mogłem już patrzeć na jego "zmęczoną życiem" twarz..
hahahhaha chciałbyś miec tak zmęczone życie jak on internetowy trollu
 0  
Hej Clarkson i reszta tworzyli TopGear,
z czasem i tak ktoś musiał by ich zastąpić.
Dopracowali ten program do niemal ze perfekcji gdyby ich odejście było w milszych okolicznościach nie było by narzekania skoro i tak trzeba czekać na TGT wiec może czas najwyższy przestać pluć jakimś tam jadem na bbc ? Bo to już jest śmieszne mozna bylo plakac dawno temu ale teraz jaki to ma sens ?
 0