Łukasz Szewczyk02.03.2017 (11:05)brak komentarzy

Fakt24.pl wzmacnia redakcję

Tomasz Bednarzak i Kamila Burniewicz dołączają do Grupy Onet - RAS Polska i razem z Przemysławem Dubińskim, który w Grupie pracuje od lutego 2017 roku, wzmacniają redakcję Fakt24.pl.
Dziennikarze Fakt24.pl
Tomasz Bednarzak został nowym wydawcą FAKT24.pl. Od 2008 roku był związany z Wirtualną Polską jako redaktor i reporter serwisów informacyjnych, m.in. Wybory.wp.pl i Konflikty.wp.pl. Kierował również działem zagranicznym. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończył dziennikarstwo oraz nauki polityczne.
Kamila Burniewicz została redaktorką serwisu Świat w Fakcie i FAKT24.pl. W przeszłości związana m.in. z portalem gazeta.pl, dziennikiem "Polska The Times", a przez ostatnie 8 lat z Wirtualną Polską, ostatnio jako wydawca serwisu Wiadomości. Jest absolwentką Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Przemysław Dubiński jest dziennikarzem działu polityka w FAKT24.pl od lutego 2017 roku. Z mediami związany od ponad 10 lat, na początku z "Tygodnikiem Solidarność", a następnie przez wiele lat z Wirtualną Polską. Jest absolwentem Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.