Łukasz Szewczyk03.03.2017 (17:23)6 komentarzy

Rusza VII sezon "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie (wideo)

W piątek (3 marca 2017 roku) na antenie telewizji Polsat startuje emisja siódmego sezonu tanecznego show - "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kogo tym razem zobaczymy na parkiecie?
"Dancing with the Stars VII"
Wiosenna edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie 20. z kolei zrealizowaną w Polsce. Dla Telewizji Polsat i twórców to ogromne wyróżnienie, bo światowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością.
Po kilku miesiącach treningów, walki z własnymi słabościami i życiu w blasku fleszy poznamy zwycięzcę i ulubieńca widzów, który w geście triumfu wzniesie Kryształową Kulę i otrzyma 100 tysięcy złotych. Wiosną wszystkie barwy tańca zaprezentują widzom:
• wokalistka - Natalia Szroeder i Jan Kliment
• satyryk, kabareciarz, konferansjer, stad-uper i radiowiec - Mariusz Kałamaga w parze z Waleriją Żurawlewą
• Miss Świata Głuchych 2016 Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino
• legenda radiowego komentarza sportowego Tomasz Zimoch i Paulina Biernat
• aktorka i dziennikarka Dominika Gwit i Żora Korolyov
• Dagmar z serialowych "Przyjaciółek" - aktor Marcin Korcz w parze z Wiktorią Omyłą
• Aktorka "Drugiej szansie" - Monika Mariotti i Rafał Maserak
• dla widzów doktor Rafał Konica z Leśnej Góry czyli aktor Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz
• z wykształcenia prawnik, z zamiłowania dziennikarka sportowa Paulina Chylewska i Jacek Jeschke
• aktor "Pierwszej miłości" Michał Malinowski w parze z Agnieszką Kaczorowską
• młodziutka aktorka i wokalistka Kasia Sawczuk, której partnerował będzie Wojtek Jeschke

W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego. Show poprowadzą Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

7 edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w piątki o godz. 20.05 na antenie telewizji Polsat (od 3 marca 2017 roku).


Tuż po emisji na głównej antenie (w piątki o godz. 22.40) w Polsat Cafe emitowane będą " Kulisy Tańca z gwiazdami". Agnieszka Hyży oraz Paulina Sykut-Jeżyna po raz kolejny skomentują doniesienia prasowe i za kulisami będą rozmawiać z bohaterami programu o morderczych treningach i emocjach związanych z występami na żywo. Dzięki Agnieszce i Paulinie widzowie Polsat Café poznają niemal wszystkie tajemnice gwiazd biorących udział w programie. Jednym pogratulują, innym otrą łzy.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Gwit schudła 50 a przytyła teraz chyba 75. Nigdy nie widziałem jej takiej grubej. To dramat, nie powinni tego czegoś promować
 1  
Świetnie! Już nie mogłam się doczekać. Polsat odmienił nieco studio, ale wyszło to znakomicie. Dzięki.
 1  
Malinowski wygra
 0  
Jak to z reguły jest - jedni pasują do programu, a inni nie - nie będę tutaj nazwisk wymieniał. Ale zabawa jest przednia, muszę powiedzieć, że nieźle się bawiłem, dlatego mimo tego, że te gwiazdy coraz bardziej naciągane to fajnie, że Polsat kontynuuje program.
 0  
to się z tancerz muszę zgodzić. każdemu inna para o innej budowie będzie pasować, choć wiadomo, że ten tancerz z pary to jest zgrabny/zgrabna. Ale gwiazda - to już różnie bywa. A czasem się okazuje, że obłe kształty nie przeszkadzają być mega gwiazdą w tańcu! I to jest w tym show polsatu najpiękniejsze!
 1  
Program jest fajny - nie chodzi w nim o to, żeby był mądry, a o to, żeby się dobrze bawić - a ludzie się przy nim dobrze bawią i dlatego Polsat go kontynuuje ... i bardzo dobrze !!!
 0