Łukasz Szewczyk13.03.2017 (17:58)40

TV Puls chce unieważnienia koncesji dla Super Polsat. Jest wniosek do KRRiT

Telewizja Puls wystąpiła do KRRiT z wnioskiem o unieważnienie zmiany koncesji wyspecjalizowanego kanału sportowego Polsat Sport News na wyspecjalizowany, ale dla osób niepełnosprawnych, kanał Super Polsat.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 40)

SUPER POLSAT TO KOLEJNY KANAL POLSATU - NA POTRZEBY ZAMIESZCZANIA REKLAM.
A te wszystkie kanały TVP to co niby jest?
Też wszędzie tylko same reklamy.
Powtórki powtórek, ale reklamy tak świeżutkie, że czuć tylko cebulę.
tylko przechodziłem 14.03.2017 (0:48:17)
 1  
Widzę że poszli na wojnę
 8  
i dobrze,dają jakieś powtórkowe gó......o,powinny jakiś normalny kanał dostać...
 3  
Metro czy WP to jedne z lepszych kanałó DVBT, ale ATM Rozrywka ... masakra jakaś
 5  
TV Puls niech nie zaczyna bo mogą sami zmieniają ramówki przesuwają seriale i to sie ludzią nie podoba a Super Polsat dopiero wystartował ramówka sie byc może lekko zmieni ogolnie wiecej sportu by dali do siatkówki niedzielnej mogliby dac w sobote koszykówke
 1  
Bo,to kraj w,który UBECY RZADZA
SOLORZ WYKOSIL KONKURECJE A POWTORKA GONI POWTORKE W ATM ROZRYWKA, TV 4 też SOLORZ i dmuchane z kanałem sportowym jak nie dawali rady powinni ustąpić innemu sportowymi kanałowi cioly jedne
 2  
Przede wszystkim należy zlikwidować krritv. To jest przeżytek który ani nie reprezentuje widzów ani też interesów państwa. Nie ma żadnych korzyści z działalności tego organu no poza osobistymi osób które w nim zasiadają. Przykład zlikwidowania Polsat Sport News jest tylko kolejnym przykładem tego.
 1  
Zoom TV, Metro i WP to jedna z lepszych kanałów w NTC rozwijane i nadają dopiero od kilku miesięcy. Natomiast czemu nie dodałeś TV6 czy TV Puls i Puls 2 czy TVP Rozrywka które są na rynku dłużej i systematycznie się zwijają chodź akurat TV6 poprawił się w stosunku do startu podobnie ATM... i Puls 2 natomiast TV Puls się zwija.
Puls zrobił gigantyczny postęp od momentu startu DVB-T. Mają coraz lepszą oferte filmowa, coraz faniejsze seriale... A zobaczysz że będzie jeszcze lepiej...
 0  
Puls bardzo dobrze robi. Każdy ma prawo walczyć o swoje. Dlaczego mają być zepchnięci na dalsze kanały skoro tak na prawdę oferują lepsze programy? Zwłaszcza wieczorem, zawsze puścili coś godnego zobaczenia.
 1  
Po co ruszać coś co dobrze działało? Puls oferował na prawdę świetną ramówkę filmową a przez to "przemeblowanie" zanim znalazłam ponownie ten program ominely mnie fajne filmy:/ no i niestety musze tez ponarzekac na zdjęcie przez Polsat programu puls 2, na którym szły na prawdę swietne bajki przy których mogłam ze spokojnym sumieniem posadzić dziecko i nie martwić się ze za chwilę włączy się jakaś krwawa jatka.
 1