Łukasz Szewczyk17.03.2017 (17:22)9 komentarzy

Kultura i show-biznes w nowym programie TVP2 "Lajk!"

W sobotę (18 marca 2017 roku) startuje nowy magazyn telewizyjnej Dwójki - "Lajk!". Będzie to cotygodniowy przegląd wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, promujący nowości programowe oraz imprezy objęte patronatem TVP2.
W pierwszym odcinku relacje z uroczystych premier: filmu "Azyl", który niebawem pojawi się w kinach, spektaklu "Turka we Włoszech" na deskach Teatru Wielkiego oraz z pokazu mody młodych projektantów i jubileuszu Kasi Cerekwickiej.
Na przegląd najciekawszych wydarzeń ze świata kultury i show biznesu zaproszą widzów prowadząca "Pytanie na Śniadanie" Marcelina Zawadzka i reporter programu Mateusz Szymkowiak.

Premierowe odcinki magazynu "Lajk!" w soboty o godz. 10.45 na antenie TVP2 (od 18 marca 2017 roku).

Komentarze (1 - 9 z 9)

Wow..znów murowany sukces kurwizji jak Sonda, Pegaz czy Teleranek. O ironio. :D Bolszewizm pisowski chce robić program o kulturze = ślepy chce opowiadać o kolorach :D Sugeruję ograniczenie się do elektoratu czyli jakiejś "Niepokornej listy disco-polo" albo "Wyklętej top ten inwektyw" bądź " Moda - top berecików moherowych na miesięcznice" :D :D :D
 12  
ty gościu to masz już jakąś obsesje,tak jak te oszołomy typu wojewódzki z tefałenu,jak się nie podoba to nie oglądać,a nie wypisywać swoich chorych urojeń.
 12  
ty gościu to masz już jakąś obsesje,tak jak te oszołomy typu wojewódzki z tefałenu,jak się nie podoba to nie oglądać,a nie wypisywać swoich chorych urojeń.
Płace koleś za te gnioty więc wymagam. Jak chcesz je... to się z kurwizją je... oszołomie :D
 11  
jak ci coś gościu nie pasuje to wyrejestruj i nie płać,podnoś oglądalność oszołomstwu z tefałenu.
 8  
@je..ać tvn - wiem że chcielibyście ustawiać życie innym :D strasznie za tym tęsknice :D
Póki co - płacę- wymagam. Krytykuję bo kÓrski wydaje m.in. moją kasę na bzdury. Jak ci się nie podoba moja krytyka - to nie czytaj tylko lep ślipia w kurwizję.
 3  
Tati a co ty byś chciał w tym tvp powrót lisa,tadli,kraśki?
 0  
@zulugula a rymczasem mamy byłego rzwcznika PIS zwanego penisem i innych ze stajni ojca dyrwktora z reportażami z tezą. Praktycznie podobonie robią reportaże jak w rosyjskich mediach.
 5  
Kokoloko,to ty rosyjskie media oglądasz?TVN tak manipuluje informacjami byle opozycja zawsze była w dobrym świetle,ale to są media działające w interesie zachodu,a nie Polski.
 4  
@Zulugula Nikt nie pobija manipulacji TVP w któej nie kryrykuje się rządu, przegraną w UE 1:27 przedstawia się jako sukces, zamazuje serduszka WOŚP, milczy się o rekordzie WOŚP, pieśni pochwalne o rosnącej gospodarce się niemal cidziennie podaje, a tymczasem rośnie nam inflacja odkąd PIS rządzi.

Można tak wymieniać dalej bez końca.

P.s. Nie trzeba oglądać rosyjskich mediów żeby mieć skalę porównawczą.
Putin także mówi przez swoje media że zachód to samo zło a u nich gospodarka kwirnie..... Sam posłużyłeś się tym samym argumentem.
Wcale mnie to nie dziwi bo PIS ro typowa parria socjalistyczna.
 1