Łukasz Szewczyk20.03.2017 (9:45)6 komentarzy

Polsat pokaże, że gej jest ok. Męska para w "Tańcu z gwiazdami"?

W telewizji Polsat trwa emisja siódmego sezonu tanecznego show - "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jednak producenci programu pracują już nad kolejną edycją show. Z nieoficjalnych informacji wynika, że planują obyczajową rewolucję.
W trwającym sezonie Polsat zaskoczył widzów zatrudniając Iwonę Cichosz - Miss Świata Osób Niesłyszących (stacja wprowadziła do programu napisy dla niesłyszących). Jest szansa, że telewizja Polsat jesienią 2017 roku ponownie zaskoczy swoich widzów.
Jak wynika z nieoficjalnych informacji tabloidu Fakt, producenci "Tańca z gwiazdami" chcą, by w kolejnej edycji programu pojawiła się męska para. - Polsat chce tym pomysłem przełamać u nas tabu i pokazać, że bycie gejem to nic złego - twierdzi informator gazety i dodaje, że w austriackiej edycji duet facetów zajął 4. miejsce, a program wzbudził duże zainteresowanie widzów.

W zainteresowaniu producentów show jest Jacek Poniedziałek. Jednak namówienie go do udziału w programie może być sporym problemem, bo aktor unika projektów komercyjnych.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Fakt.... i wszystko jasne! Nie wierzę w to, że Polsat (tym bardziej Rochstar!) zdecydują się na taki krok. Przecież TzG oglądają głównie ludzie powyżej 50 roku życia (co ukazują wyniki w grupie 16-49). Taka "rewolucja" oznaczałaby gwóźdź do trumny tego programu
 8  
Wow... a z kim Jarosław będzie tańczył wiadomo ? :D
 4  
o gej nie jest OK, trendy i na topie.
 9  
Takiej pary to bym spodziewał się w lewackim TVN'ie, a nie w Polsacie, ale jak widać Krok nie chcę być dużo gorszy.
 3  
No cóż, teraz jeszcze bardziej utwierdzam się w tym, by tego programu nigdy nie oglądać.
 0  
Bojkotujemy durne komentarze ludzi ograniczonych udających patriotów. Komentarz równie żenujący, co tvpis, która oglądasz.
 4