Łukasz Szewczyk20.03.2017 (12:13)1 komentarz

Finałowy sezon "Broadchurch" w Ale kino+ (wideo)

W kwietniu 2017 roku telewizja Ale kino+ wyemituje premierowo ostatni sezon kryminalnego serialu "Broadchurch". W trzeciej odsłonieponownie zobaczymy detektywistyczny duet: zdobywczynię Złotego Globu Olivię Colman i Davida Tennanta.
"Broadchurch 3"
David Tennant i Olivia Colman powracają jako Alec Hardy oraz Ellie Miller. Trzy lata od wydarzeń przedstawionych w drugim sezonie serialu para detektywów musi rozwiązać sprawę brutalnego gwałtu na Trish Winterman. Jak wykaże wstępna analiza, sprawca prawdopodobnie starannie zaplanował swój czyn. Czy w miasteczku grasuje groźny przestępca, który może zaatakować w każdej chwili? Jaką tajemnicę skrywa ofiara? Co może łączyć ten czyn z okrutnym morderstwem z pierwszego sezonu?

"Broadchurch" to nie tylko kryminał, ale także analiza małomiasteczkowej społeczności, w której wszyscy znają się od urodzenia.
- Finałowy sezon rozgrywa się pięć lat od startu trylogii. Olbrzymim przywilejem budowania długich historii jest tworzenie głębokich relacji pomiędzy bohaterami a widownią. To czułe pożegnanie z wszystkimi tworzącymi serial, ale społeczność Broadchurch będzie funkcjonować długo po nas - mówi Jane Featherstone, producent wykonawczy.


Premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu "Broadchurch" w środy o godz. 20.10 na antenie Ale kino+ (od 5 kwietnia 2017 roku).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Super, czekam na to! Elegancko z napisami w jakości HD to mi pasuje.
 2