Łukasz Szewczyk20.03.2017 (13:58)3 komentarze

Polsat pokaże Nosalowy Dwór Boxing Night, pierwszą na Podhalu galę boksu zawodowego

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk oraz Artur Szpilka będą gośćmi pierwszej gali boksu zawodowego na Podhalu. Nosalowy Dwór Boxing Night, czyli sportowe widowisko w stylu Las Vegas odbędzie się 8 kwietnia 2017 roku w sercu Zakopanego. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki.
Ekskluzywna gala odbędzie się w Centrum Kongresowym "Gerlach" w Rezydencji II Nosalowy Dwór. Organizatorem wydarzenia jest Sferis KnockOut Promotions - największa grupa bokserska w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
Nosalowy Dwór Boxing Night
Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki - najbardziej obiecujący pięściarz wagi średniej w Polsce i Europie, dotychczas niepokonany na ringach zawodowych. Rekord 23-0, 8 KO (23 zwycięstwa, w tym 8 przez nokaut, zero porażek). Największe zwycięstwo odniósł w listopadzie 2014 r. na gali "Szpilka vs Adamek. Chwila prawdy" w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie pokonał przez nokaut Grzegorza Proksę - byłego Mistrza Europy i pretendenta do tytułu Mistrza Świata. Kolejne jego walki to seria imponujących zwycięstw za oceanem.

Maciej Sulęcki wraca dziś po latach na krajowe podwórko, by przypomnieć się polskim kibicom i dobrym występem w Zakopanem otrzymać "przepustkę" do walki mistrzowskiej w USA.

Gala boksu będzie relacjonowana w telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Brawo dla Polsatu! Kolejna gala, która myślę, że na stałe zagości w polskiej TV. Polsat promuje polskie imprezy!
 1  
Tyle co Polsat dobrego dla promocji polskiego boksu zrobił, to nikt nie zrobił. Oby tak dalej w promowaniu polskiego sportu. No i fakt faktem, że dobry boks to się chętnie ogląda.
 1  
Super! A kiedy w końcu Polsat Sport Fight HD zagości u operatora UPC?!
 0