Łukasz Szewczyk20.03.2017 (15:05)8 komentarzy

Cyfrowy Polsat na Wielkanoc: TV przez 3 miesiące bez opłat, EVOBOX PVR za 1 zł

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Cyfrowy Polsat przygotował specjalną promocję, w ramach której operator oferuje dostęp do pełnej oferty programowej, w tym pakietów Eleven i HBO, "na start" przez trzy miesiące bez opłat. Do tego dekoder Evobox PVR za 1 zł.
W proponowanej najbogatszej oferty Cyfrowego Polsatu - Premium MAX abonenci przez pierwsze trzy miesiące bez żadnych opłat zyskają dostęp do 179 kanałów telewizyjnych (76 w jakości HD) dla całej rodziny, w tym pakiet HBO z hitami filmowymi, kultowymi serialami i produkcjami Disneya oraz pakiet Eleven, zapewniający najlepszą piłkę nożną oraz wybrane dyscypliny: sporty motorowe, piłkę ręczną, koszykówkę, futbol amerykański, żużel, sporty walki czy Formułę 1. Abonenci otrzymują także dostęp do serwisów Cyfrowy Polsat GO oraz HBO GO.
CP
Wielkanocna oferta Cyfrowego Polsatu to także EVOBOX PVR z opłatą 1 zł. Nowy dekoder to m.in. możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie, zatrzymywania, cofania i ponownego odtwarzania; wbudowany dysk 500 GB; wbudowany moduł Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z Internetem; możliwość korzystania z serwisów online; możliwość odtwarzania plików multimedialnych: wideo, zdjęć i muzyki z pamięci lub dysku USB, a także z serwerów DLNA w sieci lokalnej (LAN); aplikacja MUZO.PRO umożliwiająca dostęp do kilkuset stacji radiowych dostępnych za pośrednictwem Internetu; możliwość zastosowania instalacji jednokablowej z konwerterem Unicable.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Spoko oferta. Mam ten dekoder i polecam :) tak samo jak pełny pakiet - jest co oglądać :) W szczególności Eleven, polsat sport i HBO :)
 1  
baju, baju, tylko podpisz umowę i już krok cię ma
 5  
szewczyk- reklamujesz starego złodzieja ubeka i oszusta kroka, pewnie dobrze ci płaci ten bankrut
 3  
Weźcie wyluzujcie, dobra? Przecież CP złym operatorem nie jest. Ma zdecydowanie najwięcej klientów i to jest fakt, z którym się jakoś nie możecie pogodzić. Nie rozumiem mentalności ludzi, którzy chcieliby mieć wszystko, a nic za to nie płacić.
 3  
Ale zajefajna promocja, tylko dlaczego jest gorzej niz kiedyś? W listopadzie podpisałem umowę na full pakiet z 6 m-cami gratis z wymianą starego echosia na evoboxsa za 1zł.
 1  
Generalnie CP proponuje gorsze warunki od lutego.Gratisy zmniejszono z 6 miesięcy do 3 a nawet 2.Oferta smart dom też nie jest wbrew pozorom synonimem oszczędności.Naprawdę idzie skonstruować zestaw telefon, internet i tv w taki sposób by płacić mniej.Sam mam smartdom i oferty przedłużeniwe są o wiele gorsze...
 2  
Pytanie ile kosztuje ta oferta polsatu po tych miesiącach gratisowych, bo tego w artykule nie podano. Sama oferta z Evoboxem za 1 pln ok, bo to najlepszy ich dekoder.
 1  
Zgadza się, nie każda oferta jest dobra dla każdego, ale summa summarum patrząc, na pewno smart dom daje bardzo duże możliwości. Wystarczy prosty rachunek ekonomiczny, by się przekonać, że jak się na każdej usłudze zaoszczędzi kilkadziesiąt złotych, to do CP po kilka usług warto się przejść.
 0