Łukasz Szewczyk20.03.2017 (16:52)8 komentarzy

Golf Channel Polska w Cyfrowym Polsacie na satelitarną wyłączność

Do oferty Cyfrowego Polsatu, na wyłączność wśród platform satelitarnych, dołączył nowy kanał telewizyjny - Golf Channel Polska nadawany w jakości HD. Przez miesiąc kanał dostępny będzie w tzw/ "oknie otwartym".
Cyfrowy Polsat
Abonenci Cyfrowego Polsatu Golf Channel Polska w dekoderach na pozycji 20. Stacja dostępna jest w pakiecie Sport HD oraz na smartfonach, tabletach i komputerach - w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Przez ponad miesiąc, do 23 kwietnia 2017 roku stacja będzie dostępna w ramach otwartego okna dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD.
Golf Channel Polska w całości poświęcony jest jednej dyscyplinie sportu. 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu widzowie mogą śledzić najbardziej aktualne newsy golfowe oraz transmisje na żywo z polskim komentarzem, m.in. z PGA TOUR - najbardziej prestiżowej serii turniejów golfowych na świecie. Wykorzystanie najnowszych technologii, jak np. graficzne śledzenie lotu piłki, niewiarygodne uderzenia zawodowców oraz napięcie i tempo, jakie towarzyszą tej dyscyplinie, sprawiają, że miliony widzów na świecie śledzi wydarzenia związane z tą najważniejszą golfową ligą. Golf Channel Polska to także serie programów rozrywkowych i informacyjnych, w których udział biorą gwiazdy świata kultury, sportu, a nawet polityki, często w nietypowych dla nich sytuacjach. Wywiady z zawodnikami, najzabawniejsze sytuacje, najlepsze i najmniej udane zagrania, analizy turnieju, a także programy szkoleniowe, w których najlepsi gracze pokazują swoje techniki oraz dzielą się taktyką i sposobem myślenia - wszystko to widzowie znajdą na kanale Golf Channel Polska.

Satelitarna wyłączność oznacza, że kanał Gold Channel Polska w ramach telewizji satelitarnej dostępna będzie wyłącznie na platformie Cyfrowy Polsat. Jak już informowaliśmy, kanał pojawi się także w ofertach sieci kablowych, z którymi nadawca prowadzi obecnie rozmowy.

Komentarze (1 - 8 z 8)

CYFROWY POLSAT!!!!!! TO SUPER PLATFORMA SATELITARNA!!!!! BRAWO CP I TYLE OPEN !!!! 5 KANAŁÓW BBC DO MAJA, AMC DO CZERWCA I GOLF CHANNEL DO KWIETNIA
 2  
Kiedyś taką wyłączność na kanały National Geographic, AMC (wówczas MGM) miała platforma NC+
 2  
BĘDZIE NAPEWNO W NC+ I ORANGE TV I W PREMIUM NET VIDEO
 1  
@matt34 Nie bedzie.
 1  
Gratka dla fanów golfa :) Fajnie, że program będzie poświęcony tylko tej dyscyplinie. Sportowa oferta CP znowu się wzmocniła.
 1  
abonenci nc+ beda zawiedzeni. wszak platforma przyzwyczaila ich do golfa, regat i koników.
 5  
Gowniany kanal ale chociaz w HD (podobno), dziwne ze w nazwie nie ma dopisku HD skoro jest w tej jakosci
 0  
Jak nie kumasz golfa, to się nie wypowiadaj. MOże to nie jest najpopularniejszy sport, ale grono wiernych fanów ma i oni na pewno są wdzięczni cyfrowemu Polsatowi za to, że ten kanał dodał do oferty.
 0