Łukasz Szewczyk20.03.2017 (21:44)10

Ponad 2,3 mln widzów "Kabaretu na żywo" w Polsacie

Niedzielne show "Kabaret na żywo" wiosną wciąż cieszy się dużą popularnością widzów, a podczas jego emisji telewizja Polsat wygrywa z konkurencją.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Nic dziwnego, doskonale punktują "dojną zmianę" i ludzie wolą to niż propagandę w "narodowych" mediach.
 2  
Znane kabarety mniej znane premierowe skecze I te ktore znamy to tego program nadawany jest na zywo . Mam nadzieje ze program na troche zagosci w Polsacie.
 3  
No to w końcu kto wygrawa na innych stronach piszą ,że TVP wygrywa serialem Wojenne Dziewczyny ktory ogląda średniu 3mln
 2  
Większość kabaretów przeniosła się do niezależnego polsatu i od razu widać pozytywne efekty - duża oglądalność i brak cenzury.
 2  
Bardzo dobry wynik, ale to akurat mnie nie dziwi bo kabarety na żywo są świetne :) Pora transmisji idealna - to był strzał w 10 polsatu.
 2  
Też mi się te kabarety w Polsacie podobają. Jest dużo śmiechu, chociaż czasy w których nam przyszło żyć, może się okazać, że nie są takie śmieszne.
 2  
Polsat to chyba jedyna stacja, która nie poszła w jednym kierunku politycznym jak konkurencja. Nie ma parcia na partię rządzącą czy opozycję - jest obiektywizm. I pewnie dlatego humor też jest obiektywny - wiadomo, nie do końca to od nich zależy, ale kabarety zawsze w Polsacie miało wysoką pozycję.
 2  
Dobra zabawa i kupa śmiechu. Do tego trafna ocena sytuacji w kraju z punktu widzenia kabareciarzy. Tego się oczekuje po kabaretach i to oferuje Polsat.
 1  
Powrót Kabaretów to znakomita informacja. Polsat pozamiata widownię!
 0  
Dobrze, że Polsat kontynuuje kabarety, bo to praktycznie jedyna rozrywka w stosunku do misyjnej, narodowej TVP. Najlepsi kabareciarze zasilili teraz Polsat i dzięki temu mogą pozwolić sobie na niecenzurowane żarty, bez skrępowania.
 0