Łukasz Szewczyk07.11.2006 (13:07)2 komentarze

Młynarska poprowadzi teleturniej

Agata Młynarska, która kilka tygodni temu przeszła z telewizyjnej Dwójki do telewizji Polsat, poprowadzi drugą edycję teleturnieju dla dzieci - "Eureko!, ja to wiem".
Teleturniej "Eureko!, ja to wiem" skierowany jest dla uzdolnionych gimnazjalistów, w którym nagrodą główną jest stypendium edukacyjne o wartości do 500 tysięcy złotych, ufundowane przez holenderską fundację pod nazwą "Fundacja Eureko Finansująca Twoją Naukę i Karierę". Ruszyły własnie zdjęcia do drugiej edycji teleturnieju.
-Cieszę się ogromnie, że pierwszy program, który poprowadzę w Polsacie jest nie tylko świetną zabawą, ale także wielką szansą dla młodych ludzi - mówi Agata Młynarska, prowadząca teleturniej, który będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 17:00 od 18 listopada 2006 roku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

ciekawe jaka bedzie mial widownie ten program??? Miom zdaniem ogladalnosc nie przekroczy 1.000.000 poniewaz ktory czloweik oglada tv o 17 w sobote? POLSAT MYŚL!!!!
 0  
Polacy o tych godzinach, to oglądają TVP (teleexpress, na dobre i na złe, złotopolscy itp.). Może z Młynarsską odniośą jakiś sukces, ale wątpię
 0