Łukasz Szewczyk24.03.2017 (13:56)36

"Chaos i destabilizacja rynku". Izby gospodarcze ostro krytykują ustawę abonamentową

Samorząd gospodarczy mediów i telekomunikacji wnioskuje o zaniechanie prac nad nowelizacją ustawy abonamentowej. Operatorzy podkreślają, że wejście w życie regulacji w obecnie projektowanym kształcie oznacza chaos prawny i destabilizację na rynku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 36)


Za 10 lat będzie się liczył tylko internet, DVB-T i serwisy VOD.
Za 10 lat to ty będziesz budował tamę na Syberii.
 6  
Ciągle mnie zaczepiasz, ponieważ moje argumenty przemawiają do twojej zakodowanej pały. Dlaczego tak uważam? Dlatego,że nie potrafisz obojętnie przejść obok moich wpisów. Twój ból tyłka, trwa to od kilku miesięcy, ty mały stalkerze ;]
#kompleks PrOsiaka
 7  
Z ciebie taki jełop, czy tylko takiego zgrywasz? Czy na prawdę uważasz że Twoja porażająca nieomylność i przekonanie że skoro ktoś Cię krytykuje, tzn. że Ty masz rację, robi na kimkolwiek na tym portalu wrażenie? Widzę tylko achy, eechy jakie sam sobie wystawiasz, wplecione w "wina Tuska". Wy macie w tym pisie jakiś kompleks niższości, że tym Tuskiem ciągle sobie gębę wycieracie?
Weź się chłopie ogarnij i przestań politykować na tym portalu.
 5  
A co, to już niejaki Jarosław K chce Polskę przyłączyć do Rosji?
W sumie to chyba tak, bo jego metody działania już są Putinowskie.
tylko przechodziłem 25.03.2017 (23:38:41)
 3  
A może odwrotnie.Zakodować TVP i za 5,-za miesiac.Ciekawe ile ludzi wykupi ten gniot
 11  
Ty się ogarnij parówo :)
 6  
Jak na kogoś kto bojkotuje, jesteś tu wyjątkowo częstym gościem. Nigdy nie pojmę instynktów (bo logiką to trudno nazwać) pisalmistów.
 2  
Jak mówi Prezes, telewizja nie jest od tego by ją oglądać, ale na nią płacić. Nie musisz oglądać, ale płacić już tak.
 1  
A tymczasem w Legionowie, pokazali PISiorom środkowy palec.
W referendum w sprawie włączenia ich do metropolii warszawskiej 94,27% nie chce włączania; 5,73% chce włączenia. Frekwencja wyniosła 46,72 proc.; do tego, by referendum było ważne wymagana była co najmniej 30-procentowa frekwencja.

Tak, jest bojkotujemy tą antypolską partię !!! ;)
 2  
Walka z nepotyzmem wg PIS:
Wśród zatrudnionych przez europosła Bolesława Piechę można znaleźć jego żonę, syna, matkę, teściową, przyszłą synową, brata oraz bratową. Członkowie rodziny mają nawet dziedziczyć po sobie stanowiska – informuje Wirtualna Polska.
 2