Łukasz Szewczyk03.04.2017 (12:51)25 komentarzy

TVN24 BiS HD i HGTV HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, włączył do swojej oferty dwa kanały - TVN24 BiS HD oraz HGTV HD. Łącznie w telewizji cyfrowej operatora dostępnych jest już 106 kanałów HD.
TVN24 BiS HD i HGTV HD w UPC Polska
TVN24 BiS HD w ofercie telewizji cyfrowej operatora zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 335 (MediaBox) oraz 24 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.
TVN 24 BiS to kanał informacyjny zajmujący się tematyką międzynarodową i rynkową, kierowana dla osób zainteresowanych wiadomościami zagranicznymi i gospodarczymi, wzbogacony o analizy, podsumowania i komentarze ekspertów. Oferta programowa kanału wzbogacona została o spektrum informacji z zagranicy oraz reportaże, magazyny i filmy dokumentalne. Oprócz dziennikarzy biznesowych, na antenie występują znani komentatorzy i publicyści zajmujący się tematyką międzynarodową

Także kanał HGTV HD zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 123 i 338 (MediaBox) oraz 25 i 408 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.

HGTV Home & Garden to świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. To kanał, który inspiruje, zachwyca i pomaga. Pokazuje światowe trendy i uczy jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu. Oferta HGTV jest skierowana przede wszystkim do ludzi, którzy postrzegają dom jako bezpieczne centrum życia rodzinnego i budowania dobrych relacji, ale również źródło inspiracji, wyraz własnej indywidualności, a także miejsce pracy, zabawy oraz relaksu.

Tym samym abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali dostęp do pełnej oferty kanałów HD Grupy TVN, czyli: TVN HD, TVN7 HD, TVN24 HD, TVN24 BiS HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, TVN Fabuła HD, TTV HD, Food Network HD, Travel Channel HD i HGTV HD.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie w dekoderach UPC Polska nastąpiła zmiana numeracji kanałów Grupy TVN.

Komentarze (1 - 10 z 25)

Wreszcie :)
Lepiej późno niż wcale!
 2  
Szkoda tylko ze media2 nie informuje ze UPC wycofalo sie po cichu z UPC Phone, bardzo przydatnej aplikacji i funkcji.
 6  
Proponuję, aby usunąć z kanału 7 główny TVN, a dać TVN 24 BIŚ pod siódemkę. Główny TVN można przesunąć gdzieś w okolice TVN Fabuły, TVN Turbo i TVN Style. Od razu lepiej to będzie wyglądać - pod "szóstką" TVN 24, a pod "siódemką" bliźniacze TVN 24 BIŚ.
 12  
Popieram! :)
 7  
Kanały o niczym papka kila i mogiła
 5  
A kiedy w standardzie będzie Eleven? Bo w Eurosporcie kończą się już transmisje Bundesligi.
 5  
Nigdy!

Teraz w UPC masz fajną promocję na Eleveny - 9,90 zł.
Taniej niż w internecie.
 1  
DOBRE I TO ALE NA CO CZEKAJA ABONENCI TO TE K-U-R-W-Y Z UPC CHYBA DADZA W 2030r -- TNT HD - AMC HD POLSAT DOKUHD ,,,
 1  
Na pozycji 120 w dekoderach Horizon pojawił sie także kanał NTL.
 1  
Jakie jest bitrate tych kanalow? Pobieraja swiatlowodem czy z satelity, bo sama rozdzielczosc to jeszcze nie wszystko.
 7