Łukasz Szewczyk04.04.2017 (12:37)1 komentarz

Fakt24 z nową aplikacją mobilną. Lżejsza i "pełna ludzkich historii"

Grupa Onet-RAS Polska uruchamia nową aplikację mobilną Fakt24. Aplikacja na bieżąco dostarcza użytkownikom najnowsze wiadomości z kraju i ze świata oraz umożliwia szybkie i wygodne przeglądanie artykułów, galerii i wideo z serwisu FAKT24.pl.
Nowa aplikacja Fakt24 wyróżnia się szybkością działania, niskim zużyciem baterii i transferu danych. Wszystkie materiały są przygotowywane przez redakcję portalu Fakt24.pl i są wzbogacone o galerie zdjęć i wysokiej jakości materiały wideo. Użytkownicy aplikacji mogą się też dzielić publikowanymi treściami w social mediach. Pod artykułami możliwe jest również dodawanie i ocenianie komentarzy.
- Nowa aplikacja mobilna Fakt24 jest naturalną odpowiedzią na oczekiwania użytkowników, którzy coraz chętniej odwiedzają nasz serwis przy użyciu smartfonów i tabletów. Inwestowanie w aplikację mobilną to w rzeczywistości obowiązek wydawców wypełniany zgodnie z tendencjami rynkowymi, których efektem jest spadek aktywności użytkowników w kanałach desktop względem mobile - mówi Maciej Kabroński, szef FAKT24.pl - Aplikacja Fakt24, dostępna na platformach iOS i Android, jest oparta na najnowocześniejszych mechanizmach, co czyni ją bardzo intuicyjną i przyjazną. To, co będzie odróżniać ją od pozostałych dostępnych na rynku aplikacji informacyjnych to treść - aplikacja Fakt24 będzie pełna ludzkich historii, w przekazywaniu których mamy największe kompetencje na rynku - dodaje Maciej Kabroński.

Redakcja portalu FAKT24.pl dobiera udostępniane w aplikacji materiały w taki sposób, by były najciekawsze i najbardziej wartościowe dla jej użytkownika. Informacje w aplikacji zostały podzielone na następujące kategorie: Wydarzenia, Polityka, Pieniądze, Najnowsze, Plotki, Wideo, Galerie, Sport, Zdrowie, Hobby, Kobieta oraz Facet.

Aplikacja Fakt24 jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play i AppStore.

Komentarze (1 - 1 z 1)

a aplikacja została już zaakceptowania przez naczelnika z Niemiec?
 4