Łukasz Szewczyk19.04.2017 (17:20)13 komentarzy

Szwedzka liga żużlowa Elitserien z Polakami na wyłączność w Eleven Sports

Grupa ELEVEN SPORTS pozyskała na wyłączność prawa do transmitowania w Polsce meczów najlepszej zagranicznej ligi żużlowej - szwedzkiej Elitserien. Pierwsze relacje na żywo widzowie stacji zobaczą w maju, kiedy wystartuje sezon 2017. Ostatnio rozgrywki pokazywał Eurosport.
Elitserien
W zmaganiach na torach Elitserien weźmie udział kilkunastu Polaków, na czele z takimi gwiazdami, jak Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Maciej Janowski, Patryk Dudek, Jarosław Hampel, Adrian Miedziński, Piotr Protasiewicz czy Grzegorz Walasek. W składach ośmiu drużyn rywalizujących w Szwecji znajdują się również niemal wszyscy uczestnicy cyklu Grand Prix, w tym aktualny mistrz świata Greg Hancock i wicemistrz Tai Woffinden, a także Jason Doyle, Chris Holder, Niels-Kristian Iversen i Antonio Lindback. To sprawia, że Elitserien jest najlepszą zagraniczną ligą żużlową.
- Pakiet praw premium ELEVEN SPORTS wzbogacił się o kolejny mocny produkt - mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce. - W naszym kraju żużel należy do najbardziej popularnych sportów, dlatego z wielką przyjemnością zapraszam licznych fanów tej dyscypliny na transmisje z pasjonujących zmagań w Elitserien. Zakup praw do tych zawodów doskonale wpisuje się w naszą strategię lokalizowania kanałów i dostosowywania oferty do potrzeb i upodobań odbiorców. Nasi widzowie w Polsce będą mogli emocjonować się żużlem na wysokim poziomie - dodaje.

Sezon szwedzkiej Elitserien zaczyna się w maju i kończy w październiku. Po trwającym do sierpnia sezonie zasadniczym nastąpi faza play-off, która wyłoni mistrza kraju. W części zasadniczej ELEVEN SPORTS będzie pokazywać po jednym z wtorkowych meczów każdej kolejki. Tytułu bronić będzie drużyna Rospiggarna Hallstavik, w barwach której występuje Robert Miśkowiak.

Miłośnikom motoryzacji kanały ELEVEN SPORTS oferują również transmisje z żużlowej Speedway Great Britain Premiership, Nice 1 Ligi Żużlowej oraz ze słynnych wyścigów Formula 1.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Brawo Eleven!

Mam Was w UPC w promocji za 9,90 zł i nie narzekam. Oby tak dalej! :)
 5  
Zobaczymy czy będą narzekania, jak przy tylu nabytych prawach Eleveny będą w promocji za 49,90 zł...
 8  
Spokojnie. Eleven to nie zachłanne Canal+. Oni dobrze wiedzą, że Polacy nie zapłacą każdych pieniędzy, ale kupią ich pakiet w dobrej cenie :)
 4  
dobra cena ?? czyli jaka wg Ciebie?? pytam tylko z ciekawości bo nie jara mnie Eleven.
 2  
Kochani nie ma nic za darmo. Na tym polega walka o rynek. Co byś chciał aby firma kupiła prawa za mnóstwo pieniędzy i da wam to za darmo ?
Marzenie ściętej głowy.

Za chwile ktoś wyskoczy z Niemcami ale oni z abonamentu na tv państwową zbierają rocznie 7 miliardów euro.
 10  
Kupcie NASCAR Bardzo będę zadowolony :)
 6  
Lubię żużel . Najważniejsza oczywiście extraliga nsport i Gp c+. Czasem zobacze1 lige bo mam też polsat sport w kablówce. Eleven nie mam, szwedzka liga nie wydaje mi sie zbyt atrakcyjna, ale co kto lubi.
 5  
@ michu. Szwedzka liga zuzla obok angielskiej to najlepsza loga świata
 4  
Suuuper że będzie liga Szwedzka w Eleven warto dodać że w połowie czerwca będzie liga angielska.
 1  
@Taborek najlepsza i to o lata świelne jest speedway extraliga. Potem długo, długo nic i dopiero szwedzka i angielska. W Szwecji czy Anglii na niektorych stadionach nawet nie ma porządnych trybun..
 1