Łukasz Szewczyk28.04.2017 (16:18)10 komentarzy

Zmiany w Radiu Zet Chilli. Iwona Kostka-Kwiatkowska nową naczelną

We czwartek (4 maja 2017 roku) Iwona Kostka-Kwiatkowska obejmie stanowisko redaktor naczelnej i dyrektor programowej ZET Chilli.
Radio Zet Chilli
Nowa redaktor naczelna związana jest z mediami od wielu lat - 9 lat była redaktor naczelną Akademickiego Radia Kampus, a w 2014 objęła funkcję dyrektora/redaktor naczelnej Programu IV Polskiego Radia, gdzie do 2016 roku odpowiadała za strategię programową i budowanie wizerunku marki. W latach 2011-2014 związana była z siecią Euranet Plus, gdzie była odpowiedzialna za współpracę przy tworzeniu struktury europejskiej sieci rozgłośni akademickich.
Obowiązki dyrektora muzycznego pełnić będzie Martyna Wojciechowska z ZET Chilli związana od 2009 roku, a od lipca 2016 jest zastępcą dyrektora muzycznego.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Słabo to widzę
 6  
Chilli Zet otrzymało koncesję na nadawanie na Helu 107,8 FM.
 2  
Dramat...
 9  
jak będzie tak samo zarządzała jak w Czwórce, to nie wróżę przyszłości...
 11  
Decyzja najgorsza z możliwych, obsadzenie tej kobiety na tym stanowisku to jak wyrok śmierci dla Chilli Zet. Panie Matuszyński czy Lagardere wie jakich ludzi Pan zatrudnia???
 10  
Ta osoba ma gorszą reputację w mediach niż Misiewicz w polityce.
Katastrofalna decyzja, brak słów...
 11  
Kostka Kwiatkowska po tym co zrobiła z Czwórka powinna mieć dożywotni zakaz dotykania się do jakiegokolwiek radia na tej planecie.
 10  
Można tylko współczuć pracownikom Chilli Zet bo będą musieli przebywać z taką odrażającą wstrętną zakłamaną fałszywą kreaturą która na radiu zna się jak przysłowiowa świnia na gwiazdach... Miejmy nadzieję że zarząd Eurozet oprzytomnieje i wycofa się z tej szaleńczej decyzji która może doprowadzić jedynie do katastrofy jak to miało miejsce w Czwórce.
 7  
Każdy kto miał okazję poznać osobiście Kostkę Kwiatkowską wie że bardziej obrzydliwe stwory można
jedynie spotkać w warszawskim zoo albo na kanale Animal Planet.
 6  
Dlaczego chcecie ubić moją ulubioną stację ??!! Czy naprawdę liczą się tylko koneksje i sympatie szefostwa ? Ten świat jest bardzo mały, pewnych informacji nie da się ukryć..
 4