Łukasz Szewczyk12.05.2017 (22:13)7 komentarzy

Natalia Szroeder wygrała VII edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

W piątek (12 maja 2017 roku) zakończyła się siódma edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. Głosami widzów kryształową kulę zdobyła para Natalia Szroeder i Jan Kliment.
Natalia Szroeder i Jan Kliment
Do finału siódmej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dotarły dwie pary - Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino oraz Natalia Szroeder i Jan Kliment. Dodajmy, że jednocześnie była to w polskiej telewizji XX edycja tanecznego show, licząc łącznie edycje Polsatu (7 edycji) i TVN (13 edycji).
W finałowym odcinku decyzja o tym kto wygra program tradycyjnie była w rękach widzów, tym razem głosy jurorów nie miały żadnego znaczenia. Ostatecznie widzowie w telefonicznym głosowaniu zdecydowali, że program wygrała wokalistka Natalia Szroeder (w parze z Janem Klimentem).

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
Natalia Szroeder pochodzi artystycznej rodziny. W dzieciństwie wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola". W 2011 roku wygrała znany program "Szansa na sukces" śpiewając utwór "Cicha woda" Maryli Rodowicz. W 2012 roku wydała debiutancki singiel "Jane", który został Kaszubskim hitem lata i długo utrzymywał się na listach przebojów. W tym samym roku nawiązała współpracę z raperem Liberem, z którym nagrała piosenkę "Wszystkiego na raz". Drugi singiel otworzył Natalii drzwi do licznych programów i wydarzeń telewizyjnych, a przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych w kraju.

Do tej pory "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino (I edycja), Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (II edycja), Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska (III edycja), Ewelina Lisowska i Tomasz Barański (IV edycja), Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke (V edycja), Robert Wabich i Hanna Żudziewicz (VI edycja).

Przypomnijmy, że do jesieni 2011 roku polska edycja programu "Taniec z gwiazdami" gościła na antenie telewizji TVN. Wówczas program wygrały pary: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (XIII edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja), Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 7 z 7)

JEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !! dobrze że ona... xD
 3  
Nie podano jakim stosunkiem głosów wygrała zwycięska para. Nigdy wcześniej się to nie zdarzyło. Produkcja show zaspała ?
 2  
Program chyba zniknie z Polsatu na jakiś czas.
Stary człowiek i może 13.05.2017 (13:42:01)
 3  
A które z nich to ta gwiazda?
 1  
Janek gratulacje. Naprawdę należało Ci się.
 2  
Po raz pierwszy wygrała para za którą byłam od samego początku! :D Ciekawe czy będzie kolejna edycja? Mam nadzieję, że tak bo ten program jest MEGA!
 2  
Program może oklepany, ale jak ktoś się interesuje tańcem to można wiele podpatrzeć, a przy okazji pooglądać piękne kobiety, stroje. Wiadomo, że program nie dla wszystkich i może się znudzić, ale dla mnie może jeszcze być na antenie kilka lat.
 1