Łukasz Szewczyk15.05.2017 (9:25)16 komentarzy

Super Polsat i TV6 nadają w HD

Grup Polsat do 16 zwiększa liczbę kanałów nadawanych w jakości HD. Od poniedziałku (15 maja 2017 roku) na rynku zadebiutowały kanały TV6 HD oraz Super Polsat HD.
Super Polsat i TV6 nadają w HD
Super Polsat HD to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ramówce nowego kanału znajdą się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny Polsatu, a wśród nich m.in. "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Top Chef", "Hell's Kitchen", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Tylko muzyka. Must be the music".
Natomiast TV6 HD to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych. W ramówce obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Kanały od samego początku nadawania dostępne są dla abonentów Cyfrowego Polsatu - kanał TV6 HD znajduje w dekoderach na pozycji numer 45, a Super Polsat HD na kanale 84.

Łącznie w portfolio Grupy Polsat znajduje się już 16 kanałów HD: Polsat HD, Polsat 2 HD, Super Polsat HD, TV4 HD, TV6 HD, Polsat News HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat Film HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Polsat Doku HD, Polsat Viasat Explore HD i Polsat Viasat History HD.

Komentarze (1 - 10 z 16)

chyba lepiej oglądać aktualne odcinki .in. "Przyjaciółki", "Hotel 52" które i tak nadawane są z napisami niż niż powtórki powtórek.
 0  
A kiedy UPC się obudzi i doda wszystkie braki ?
 12  
Shit HD
 5  
A kiedy UPC się obudzi i doda wszystkie braki ?
W 2030r JAK WSZYSCY PRZEJDA NA ,,,8K,,
 7  
UPC ma starych klientów w setkach nosów. O ile Cyfrowy Polsat zawsze na święta udostępnia kilkanaście ciekawych kanałów w otwartym oknie, to w UPC chyba nigdy się to nie zdarzyło, jeśli już, to jeden czy dwa kanały. Wręcz przeciwnie, UPC chętnie wyłącza kanały, nie dając nic w zamian.
 1  
W nc+ dalej nie ma. Czyżby nie dodali tych kanałów w HD?
 2  
witam , jest już w NC+ na własnym dekoderze : TV6 HD i od rana Super Polsat HD
 0  
dlaczego Polsat nie ma Dolby Digital ?
 0  
Po co to komu? TV6 musi zmienić ramówkę lub chociaż zamienić Miodowe lata na 15:15 i seriale (Hawai, Czarodziejki i Strażnik Teksasu od 17:00, Pasmo wieczorne tez do zmiany.
 2  
Super Polsat też zmiany coś premierowego by sie przydało od pon- piąt. Pewnie LE będzie na SP. Postawiłbym tez na programy Polsatu Play Fajbusiewicz na tropie, Gliniarze czy Łowca pedofili
 2