Łukasz Szewczyk15.05.2017 (14:46)4 komentarze

Jakdojade.pl z nowym wyglądem i nowymi funkcjami

Jakdojade.pl zyskuje nowe funkcjonalności. Nową, responsywną wersję strony internetowej rozbudowano o wyszukiwarkę miast, dodano alternatywne trasy dojazdu, a w wybranych miejscowościach wprowadzono planowanie podróży z uwzględnieniem rzeczywistego położenia pojazdów.
JakDojade.pl
Nowością Jakdojade.pl jest zintegrowanie strony wersji webowej i mobilnej w jedną, responsywną. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mają dostęp do pełnych możliwości strony. - Nowa, responsywna wersja serwisu z dodatkowymi funkcjami i dużo lepszą obsługą mobilnych przeglądarek pozwoli naszym użytkownikom wygodniej podróżować - mówi Bartłomiej Pucek, head of mobile and digital projects w Grupie Onet-RAS Polska.
Oprócz odświeżonego wyglądu Jakdojade.pl zyskała kilka nowych funkcji. Rozbudowano wyszukiwarkę miast - obecnie widoczne jest każde z 26 miast, a nie tylko aglomeracje. Zmieniła się też mapa - nowa wersja jest bardziej czytelna od poprzedniej. Strona działa dużo szybciej i pokazuje również alternatywne trasy dojazdu.

W wybranych miastach, jak Wrocław, Białystok czy niedługo Warszawa na nowej stronie pojawi się też Realtime, czyli planowanie podróży z uwzględnieniem rzeczywistego położenia pojazdów.

Grupa Onet-RAS Polska przejęła udział większościowy w Jakdojade w grudniu 2016 r. Jakdojade jest jednym z najpopularniejszych produktów mobilnych w Polsce. Serwis udostępnia rozkłady jazdy środków komunikacji miejskiej i umożliwia planowanie podróży w 26 miastach w Polsce. Z wersji aplikacji na platformę Android korzysta 500 tys. użytkowników dziennie i 3 miliony osób miesięcznie na wszystkich platformach (dane: Google Analytics Premium). Serwis wyświetla ponad tysiąc połączeń na minutę i oferuje podróżnym w Polsce cenne dodatkowe informacje.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ta aplikacja muli się i działa z opóźnieniem, słabo działa dotyk, przynajmniej na WP.
 1  
"head of mobile and digital projects" - posikałem się ze śmiechu jak w/w stanowisko przetłumaczyłem. Głowa czego???
 4  
Świetna aplikacja, korzystam ze 2 lata na androidzie. Niestety rozbudowa każdej aplikacji niesie za sobą setki zbędnych funkcji. Jestem na urlopie na wsi, z autobusów korzystam w Warszawie, więc po cholerę mi tu lokalizowanie gps i oferty dojazdu? Dokąd?
 1  
odkad onet ich przejął wszystki sie zepsuło. Nowa strona muli. Ciezko si enawiguje. wersja mobilna w wersji light zostala usunieta. Tragedia. Tylko onet potrafi spiepszyc cos co swietnie działało i ni ezabieralo zasobow komputera czy telefonu.
 1