Łukasz Szewczyk16.05.2017 (22:11)18

Spadek widzów "Bake off - Ale ciacho 2" do ponad 1,2 mln. Dwójka przegrała z Polsatem i TVN

Kulinarne reality-show telewizyjnej Dwójki "Bake off - Ale ciacho" wiosną 2017 roku zanotował spory spadek oglądalności. Ale jest też dobra wiadomość dla fanów programu - Dwójka zapowiada trzecią edycję.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Ale kto mówi tylko o gimnazjach. Rząd wszystko chce kontrolować, wydatki na cele społeczne, przez organizacje pozarządowe, wydatki z UE którymi teraz zarządzają gminy, jeden człowiek ma zarządzać prokuraturą, sędziami.

Co do gimnazjów, statystyki pokazują, że obecny model kształcenia, się sprawdza i mamy jedną ze zdolniejszych młodzieży na świecie. Kto Ci powiedział że model rodem z PRL lepiej wykształci niż obecny? Jakieś dowody?
 0  
@rozsądny.Statystyki?Właśnie przez te eksperymenty byłych rządzących w reformach oświaty Polsce dużo jeszcze brakuje,żeby dogonić system szkolnictwa na zachodzie.A co do kontroli rządu nad wydatkami i 1 osoby zarządzającej prokuraturą,no niestety,ale dochodziło wcześniej do licznych nadużyć,ale czy to się teraz sprawdzi,oby.
 0  
Godpodarka centralnie sterowana nigdy nie będzie lepsza niż ta zarządzana lokalnie przez społeczność. Gospodarkę centralnie sterowaną znamy z PRL, jak to wyszło Polsce na dobre to już historia pokazała ;)
Nadużycia występują w każdym rozwiązaniu, tego się wyeliminuje. A sterowanie przez polityków wszystkim nigdy nie wychodzi na dobre. Jeśli tego nie wiesz, to znaczy że masz spore braki w edukacji.
 0  
@rozsądny.Gdzie ty człowieku widzisz gospodarkę sterowaną centralnie?Na razie póki co w Polsce są głównie firmy prywatne i zagraniczne ,które chętnie chcą dalej inwestować w Polsce,i rząd nie planuje tego zmieniać.Za dużo ci namieszały w głowie te ,,niezależne" media.Ale ty jesteś nierozsądny głuptasie:)
 0  
Widzę że pamięć krótka, zatem powtórzę to co już pisałem wcześniej:
Rząd wszystko chce kontrolować:
- wydatki na cele społeczne, przez organizacje pozarządowe,
- wydatki z UE którymi teraz zarządzają gminy,
- jeden człowiek ma zarządzać prokuraturą, sędziami
- sieć szpitali zarządzana przez Ministerstwo Zdrowia
- minister kultury wpływa na to co ma wystawiać teatr lub co ma pokazywać muzeum
- media narodowe sterowane bezpośrednio przez nominanta politycznego bez konkursu
- sędzia dubler Morawska mówi w Oksfordzie że sam jest skorumpowany i ma na to dowody (bo wypowiadał się w imieniu sędziów TK i ich krytykował.
- mówił także że reprezentuje rząd Polski, czyli nie jest niezależnym organem ;)

Co do prywatnych firm, w Rosji też takie są i na Węgrzech takie są, to nie jest dowód na to że nie ma zakusów na centralne sterowanie. Dowody na że takie zakusy są, wymieniłem powyżej ;)

I nie obrażaj swoich rozmówców, jeśli nie masz argumentów !!
itd.
 0  
kolejny liberalny idiota bredzący o socjalizmie.
 1  
Jak się nie ma argumentów, to się właśnie używa takich inwektyw. To tylko dowód na to że mam rację ;)
 4  
I kolejny dowód na zakusy centralnego sterowania:

Poseł PiS Andrzej Melak chce decydować o tym, jakie gazety mają być sprzedawane na stacjach benzynowych. Polityk domaga się od Ministerstwa Energii, by zaprzestano prenumerowania "Gazety Wyborczej, "Super Expressu", "Newsweeka" i "Polityki". "Proszę o udzielenie informacji: kiedy nastąpi wnioskowana przeze mnie zmiana?" – napisał do ministra Krzysztofa Tchórzewskiego.

źródło wp.pl
 1