Łukasz Szewczyk17.05.2017 (13:00)brak komentarzy

"Zabójcze umysły XII" "i Zabójcze umysły: Poza granicami II" w czerwcu na AXN

W czerwcu 2017 roku elitarna grupa agentów FBI będzie rozwiązywać kolejne sprawy kryminalne w najodleglejszych zakątkach świata w drugim sezonie serialu "Zabójcze umysły: poza granicami". Z kolei inna grupa profilerów FBI będzie tropić najokrutniejszych morderców na terenie USA w nowym sezonie produkcji "Zabójcze umysły".
"Zabójcze umysły"
"Zabójcze umysły: poza granicami" to drugi spin-off popularnej na całym świecie produkcji Zabójcze umysły. Nowa odsłona serii opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, która pod dowództwem Jacka Garetta (w tej roli Gary Sinise) zajmuje się rozwiązywaniem spraw kryminalnych, dotyczących obywateli USA, przebywających poza granicami kraju. W najnowszych odcinkach członkowie jednostki zajmą się m. in. sprawą porwania 23 członków kościoła amerykańskiego w Tanzanii oraz pogoni za seryjnym mordercą, który przeniósł swoje terytorium działania z Brooklynu do Tajpej.
Premiera 2 sezonu serialu "Zabójcze umysły: poza granicami" w środę (7 czerwca 2017 roku) o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w środy o 21:00.

Zbieranie wątłych poszlak i podążanie za ukrytymi motywami to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU) w serialu "Zabójcze umysły". Grupie profilerów FBI, pod wodzą Aarona Hotchner'a (w tej roli Thomas Gibson), przyświeca jeden cel - dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W dwunastej serii produkcji zespół będzie musiał wytropić między innymi seryjnych morderców, którzy uciekli z więzienia, a także mordercę, który zmusza prominentnych mieszkańców Tampy do samobójstw. W nowym sezonie do zespołu dołączy agent specjalny Luke Alves (Adam Rodriguez).

Premiera 12 sezonu serialu "Zabójcze umysły" w środę (21 czerwca 2017 roku) o godz. 21.55 w AXN. Kolejne odcinki w środy o 22.00.